Кожен рік протягом нескінченних трьох тижнів ми з сумом дивимося на червоний кран змішувача, з якого, крути — не крути, не ллється ні краплі. Але не може ж цивілізована людина обходитися без душа! Тим більше в літню спеку, коли заливає всі пори липкий піт позбавляє можливості не тільки вільно рухатися, але, здається, навіть дихати. Миття посуду — окрема пісня: спочатку чекаєш, поки вода нагріється, потім в одній воді змиваєш, потім в іншій — миєш і, нарешті, в третій — обполіскуєш! А якщо в родині є маленька дитина... Тим не менше ми покірно просимо цю жертву нашій теплоцентралі, сподіваючись, що вчасно проведені профілактичні роботи захистять нас від аварійних відключень. На жаль! Комунальне господарство ніяких гарантій не дає, і крім відключень «за графіком», «трапляються» позапланові.

Ви можете купити бойлери львів у нашому інтернет магазині.

Проте централізоване постачання гарячої води — аж ніяк не єдине рішення: в інших країнах населення прекрасно обходиться автономними водонагрівачами. Звичайно, при цьому воно не так безтурботно витрачає гарячу воду: в Німеччині, наприклад, на одну людину її доводиться вдвічі менше, ніж у нас. Зате там взагалі не чули про таку проблему, як відсутність гарячої води. А що стосується обмежень, так і ми не встигнемо озирнутися, як почнемо враховувати кожен пролитий літр і перевитрачених кіловат: у більшості нових будинків вже встановлюються лічильники на холодну, так і гарячу воду.

Також у нас ви можете придбати твердопаливні котли.

Перші водонагрівачі з'явилися, природно, у тих країнах, де не було централізованого постачання гарячої води. Але з виникненням в нашій країні ринку нам стали доступні всі досягнення в цій області, і широкий спектр пропонованих сьогодні моделей дозволяє кожному підібрати те, що йому потрібно.

Інтернет супермаркет espo пропонує великій вибір бойлерів і твердопаливних котлів.