Інтеграція нашої країни в європейський та світовий простір, бажання українців розвиватися та бути повноцінною частинкою глобальної англомовної спільноти спонукають просунуті освітні заклади постійно вдосконалювати своє навчання. Інноваційною на сьогодні є білінгвальна школа, яка дозволяє учням швидше адаптовуватись та ширше розуміти англійську мову на рівні початкових знань. Це - база, яка сприятиме подальшому успішному навчанню на міжнародних програмах в Україні чи закордоном. У 2021-2022 навчальному році саме таку освітню програму для початкових (перших та других) класів відкриває у себе англомовна молодша школа "Базис".

Білінгвальна = англомовна?

Двомовна освіта не обов'язково має використовувати в якості другої "робочої" шкільної мови саме англійську. Та зважаючи на популярність і попит, розвиток сучасних професій, що використовують англомовні терміни, потребу у використанні цієї універсальної мови не лише в побутовому, а й в професійному плані - саме на англійській зосередила свою увагу педагогічна команда "Базис". Англомовна молодша школа тут - це:

  • куратор білінгвальної програми - вчитель вищої категорії з досвідом роботи у міжнародній школі
  • адаптовані українські підручники з основних предметів, які відповідають державним стандартам
  • програма Нової української школи, доповнена матеріалами Cambridge Primary.

Білінгвальні класи в школі "Базис" передбачають, що 60% всього навчального процесу відбуватиметься саме англійською. Засвоювати основні шкільні предмети іноземним учням допомагатимуть асистенти вчителів, які спілкуватимуться з ними також в позаурочний час, закріплюючи здобуті знання та розвиваючи розмовну мову. Маючи кваліфікованих та досвідчених спеціалістів, школа гарантує, що діти не лише вивчать весь необхідний матеріал на рівні закладів з українською освітньою програмою, а й сприйматимуть іноземну мову, як рідну - на інтуїтивному рівні формуючи мовленнєві конструкції, думаючи - англійською.

Переваги приватної школи "Базис"

  1. Сильна команда знавців своєї справи - основа закладу, що розвивається та вдосконалюється. Викладачі, які тут працюють, мають достатньо досвіду та водночас є у переважній більшості молодими, що сприяє активній комунікації з сучасним поколінням, розумінню дітей - їх потреб, прагнень, мрій.
  2. Хороша матеріально-технічна база: починаючи з конструкторів "Лего" і спортивного інвентарю та закінчуючи найсучаснішою мультимедійною технікою і обладнаними науково-дослідницькими лабораторіями.
  3. Батьки обов'язково оцінять підхід школи до набору учнів - не більше 16 осіб у класі. Це комфорт, який створює атмосферу здорового навчання та відпочинку.
  4. Покращувати рівень учнів у цій школі також допомагають новітні програми, побудовані великою мірою на проєктній роботі. Це - момент залучення дітей до процесу, переведення їх із ролі пасивних слухачів - у статус активних учасників.

+ триразове харчування, підготовка додаткових завдань (домашки) - у школі, різноманітні позашкільні заняття (гуртки та секції) та зручне підвезення.

Окрім посиленої англійської, освітній заклад спеціалізується на природничих науках - математика, фізика, біологія, хімія.

Навчання у школі "Базис" - це не просто державна програма зі здобуття освіти. Це світогляд сучасної молодої людини, яка зацікавлена у власному розвитку.