Найголовнішою частиною в структурі будь-якого оголошення є його назва, саме заголовок може залучити в одну мить зацікавлених читачів (споживачів / покупців ваших послуг або товарів). Потрібно прагнути до того, щоб ваші заголовки були ємними і виражали максимум основне посилання повідомлення. Заголовки оголошень дуже часто пошуковими системами індексуються, це означає, що пошукові системи можуть безпосередньо вивести на ваше оголошення. Не ефективними спочатку будуть оголошення, які вінчають заголовки, що не відповідають змісту. Подібний підхід у читача не пробудить ніяких емоцій крім роздратування. Якщо ви вирішили, наприклад, дати оголошення про покупку великої партії квітів до свята у Конотопі, то заголовок повинен бути приблизно таким - купить цветы оптом в Конотопе.

Створюються за такими ж правилами помітні і яскраві заголовки, які відображатимуть суть ваших оголошень, що стосуються будь-якої з областей послуг у Конотопі, пов'язаних з:

Відпочинком та туризмом;

Будівництвом і ремонтом;

Прокатом і орендою товарів;

Побутовим ремонтом і монтажем;

Транспортними послугами;

Прибиранням і чищенням;

Красою і здоров'ям;

Доставкою води або готових страв;

Святами і розвагами;

Послугами освіти;

Послугами для тварин;

Послугами нянь і домробітниць;

Юридичними послугами;

Спортивними послугами;

Послугами охорони і детективів;

Послугами перекладачів і набору тексту;

Іншими послугами.

При складанні оголошень у  Конотопі для розміщення в будь-який з рубрик, слід дотримуватися подібних принципів. Приблизний варіант вашого заголовка може бути представлений в такому вигляді: удобрения для растений і т.д. Це поширюється в тому числі і на оголошення, пов'язані з купівлею / орендою / продажем / обміном всіх видів транспорту:

Легкових або вантажних автомобілів;

Автобусів чи малого комерційного транспорту;

Причепів, автофургонів або сільгосптехніки;

Мототранспорту або авто / мото послуг;

Спецтехніки або іншого транспорту;

Водного чи повітряного транспорту;

Запчастин або аксесуарів;

Обміном / орендою транспорту.