Багатьох людей зараз цікавить як сезонна, так і постійна робота за кордоном без посередників. В основному, у Європі. Дійсно, умови праці тут хороші, а рівень зарплат – високий. Саме зарплати і приваблюють людей в першу чергу. Найбільше пропозицій щодо працевлаштування зараз надходить з Польщі. Тут є робота для жінок та для чоловіків. До того ж, тут можна влаштуватися легально, і більшість працівників користується такою можливістю.

В основному, виникає питання: як можна знайти роботу без ризиків? Зараз люди шукають працю в Польщі, проте не знають, до кого краще звернутися. Найбільший перелік вакансій зараз пропонують у кадрових агентствах. Далі ми розповімо, чому єдиний безпечний варіант знайти роботу в ЄС без ризиків – це працевлаштування через агентство.

Кому вигідно звертатися в кадрові агентства?

Завдяки роботі кадрового агентства офіційне працевлаштування в Польщі стає реальним. Так ви зможете влаштуватися без жодних ризиків, швидко, а головне – зможете працювати за контрактом. Чим добре таке працевлаштування? Ви будете працювати офіційно, у вас будуть чіткі обов’язки, прописані в контракті. Бажано, щоб перед підписанням контракту цей документ добре перечитали в кадровому агентстві.

Співпрацювати з агентством дуже вигідно, тому що тут вам зможуть запропонувати найширший перелік вакансій. Праця в Польщі – це також хороша можливість поїхати на заробітки не одному, а сімейною парою. Так ви зможете заробити вдвічі більше коштів.

Кадрове агентство убезпечить вас від усіляких ризиків. Не варто шукати роботу самостійно через сайти, там можна натрапити на шахраїв. Багато людей вже потрапили в неприємні ситуації, зв’язавшись з шахраями. Тому якщо у вас немає знайомих роботодавців в ЄС, краще звернутися в таке агентство, як Віза Про, де вам забезпечать повний супровід – від А до Я. Не забувайте, що вам потрібна буде робоча віза, це необхідно для легального працевлаштування. Що стосується отримання візи, то така процедура є формальною і не займе багато часу.

Актуальні вакансії на роботу в Польщі для жінок та чоловіків

Давайте спочатку подивимося, які вимоги на сьогоднішній день ставлять роботодавці. На більшість вакансій беруть без знання мови. Але якщо ви шукаєте вакансії на роботу в Польщі для жінок, наприклад, у сфері обслуговування (перукарем, офіціанткою), то будьте готові, що вам потрібно як мінімум вільно спілкуватися польською мовою.

Куди можуть влаштуватися жінки? Це такі посади:

 • кухаря;
 • масажистки;
 • медсестри;
 • швачки;
 • покоївки;
 • прибиральниці;
 • працівниці складу, заводу, ферми;
 • збиральниці врожаю.

Чоловікам в основному пропонують такі вакансії:

 • водій;
 • різноробочий;
 • будівельник-універсал;
 • пакувальник;
 • вантажник;
 • працівник складу та ін.

На які умови праці можна розраховувати?

Що стосується умов праці, проживання та харчування, то тут все залежить від роботодавця. Більшість компаній, які легально влаштовують працівників, пропонують хороші умови праці. Проте у вас буде можливість змінити роботу, якщо вам чимось не підійде обране робоче місце. Також велика кількість компаній пропонує своїм працівникам житло за мінімальну плату або взагалі безкоштовно. Що стосується харчування, то в основному про це працівники дбають самі. Але є такі вакансії, як, наприклад, кухар, помічник кухаря, офіціант, де працівникам можуть пропонувати харчування за кошт компанії.

Звертайтеся у кадрове агентство – це найкращий варіант для людей, які шукають працю в Польщі та хочуть отримати гідну зарплатню. До того ж, це практично єдиний варіант влаштуватися легально і нічим не ризикувати!