Теплові насоси повітряного джерела завойовують ринок житла для однієї сім’ї. Повітряні насоси також відрізняються простотою монтажу та простотою експлуатації.

Як працюють теплові насоси джерела повітря?

Технологія теплового насоса джерела повітря компанії Noviterm заснована на використанні до 75% енергії з повітря. Лише 25% енергії належить до невідновлюваних джерел. Ще кращі параметри можна отримати, підключивши насос до сонячних колекторів та механічної вентиляції з рекуперацією. Слід підкреслити, що системи теплових насосів із джерелом повітря легко розширити - інвестор може робити ставку на окремі пристрої в спліт-моделі.

Що стосується процесу обігріву будівлі та забезпечення її гарячою водою, ви повинні знати, що теплові насоси джерела повітря складаються з зовнішнього моноблоку та внутрішнього обладнання. Виробництво тепла базується на використанні спеціальної системи охолодження, наповненої незамерзаючою рідиною. Це вона дозволяє брати енергію з повітря, перетворюючи її в гарячу пару і передаючи її в компресор. Це, в свою чергу, виробляє газ під високим тиском і високою температурою.

Переваги теплових насосів джерела повітря

Теплові насоси з джерелом повітря в першу чергу легко побудувати. Вони не вимагають складних установок, тому їх можна застосовувати навіть у старих будинках. Крім того, їх можна легко відкалібрувати та експлуатувати, а також підключити до систем управління будівлею.

Великою перевагою теплових насосів є їх ефективність. Неправда, що вони не працюють на повну потужність в умовах помірного клімату. Тому є міфом, що вони перестають працювати, коли температура нижче нуля. Справа в тому, що нагрівальна потужність повітряного насоса зменшується із зниженням зовнішньої температури. Однак у нашій країні його використання все ще вигідно, особливо якщо будинок додатково підключений до інших джерел енергії.

Ще одна перевага теплового насоса з джерелом повітря полягає в його широкому застосуванні. На додаток до функції обігріву, це чудове рішення для охолодження влітку. Тому будинки не повинні бути додатково обладнані кондиціонерами. Слід також згадати гідравлічний баланс системи опалення. Це гарантує рівномірний розподіл температури в будівлі та можливість постійно підтримувати її на одному рівні. Завдяки правильно підібраним параметрам приладів, а також з урахуванням тарифів на електроенергію до потужності насоса та рівня споживання енергії, ви можете гарантувати неймовірно високу економію опалення.