Різноманітна хімія для миття авто та засоби для чищення салону https://lido.ua/ua/profesiini-zasobi-dlia-miiok-7169  дозволяє комплексно доглядати за машиною. І, хоча деякі водії “пропагують” як альтернативу засоби для килимів або “Ваніш”, краще купляти професійні засоби для чистки салону.

Складники цих засобів дбайливо ставляться до матеріалів, для яких вони призначені, та забезпечують якісне виведення плям.

Для догляду за кузовом використовується активна піна для миття автомобіля. Вона ефективно видаляє дорожні плями та плями від технічних рідин.

Інвентар для прибирання

Для клінінгу вам знадобиться:

  • хімія для салону та кузова (шукайте за посиланням https://lido.ua/ua/salon-7172);
  • пульверизатор або тара з трігером;
  • вакуумний автопилосос;
  • бавовняне ганчір’я або мікрофібра;
  • губки різної жорсткості.

Обирайте погожий день, якщо миття та чищення планується на вулиці, або забезпечте добру вентиляцію в гаражі.

Порядок дій

Заберіть з салону і багажника все, що може заважати, також витягніть килимки та зніміть чохли з сидінь, КПП, керма тощо.

Пропилососьте салон та багажник. Для цього не обов’язково купляти пилосос в машину, можна використовувати побутовий, але спеціалізовані https://lido.ua/ua/pilososi-7348 зручніші, мобільніші й можуть завдяки насадкам дістатись до тих місць, до яких побутовим пилососом дотягнутись складніше. Купити хороший пилосос (ціни недорогі) можна від виробника Белавто.

Сама хімчистка відбувається в наступній послідовності.

Хімчистка стелі

Рівномірно розподіліть піну по всій стелі. Лишіть засіб на декілька хвилин, не втираючи пін, видаліть її ганчір’ям. Пам’ятайте, що чищення проводиться в одному напрямку.

Миття вікон

Помийте вікна мильним розчином та витріть насухо. Можна використати спеціальний засіб для вікон, наприклад Mr. Muscle або аналоги. Також можна обробити вікна засобом-”антидощ”. Це дозволить на деякий час захистити скло від утворення плям від води.

Хімчистка торпедо

Заклейте електроелементи малярним скотчем - він не лишає клейких слідів. Протріть панель волого ганчіркою, щоб позбавитись від більшої частини пилюки. Витріть панелі сухою мікрофіброю. Для захисту від сонця, розтріскування, мікроподряпин використовуйте спеціальні поліролі та молочко. Вони також надають первинний вигляд пластику.

Чищення сидінь

Засіб для чистки сидінь авто необхідно підбирати в залежності від матеріалу, з якого вони виконані:

  • для велюру використовується засіб для виведення плям по типу засобу для стелі. На сидіння наноситься піна, через декілька хвилин видаляється ганчір’ям з бавовни чи мікрофібри. Для виведення застарілих плям користуйтесь спеціальними засобами для виведення плям та щіткою.

  • для шкіри під забороною щітки - вони дряпають поверхню. Для чищення використовуються спеціальні засоби, які також забезпечують пропитку.
  • екошкіра/шкірзам - засоби повинні бути ще дбайливішими, ніж для натуральних матеріалів.

Хімчистка підлоги

Для неї можна використовувати засоби для чищення килимів. Піну наносять на всю поверхню, лишають на декілька хвилин. Після цього пропилососте підлогу. Якщо лишились плями - їх варто видаляти локально.

Чистка дверей

Наносьте мийний засіб пульверизатором. Будьте обережні в місцях біля ущільнювачів та біля керівних механізмів, якщо двері мають електричні склопідіймачі.

Хімчистка багажника

Його чистять в останню чергу по принципу чистки підлоги. Якщо обивка знімаються, вичистити його можна як звичайний килим.