Кефір - один з найбільш корисних та смачних кисломолочних продуктів. Його люблять дорослі та діти. Зазвичай кефір п’ють для схуднення, або покращення травлення, але він має і інші корисні властивості. Зробити справжній натуральний кефір вдома цілком реально - замовляйте закваску для кефіру на https://goodfood.ua/zakvaski/zakvaska-dlya-kefiru/ та вперед. Це дуже швидкий та простий процесс, до того ж ви зможете значно зекономити - вартість закваски та молока буде нижчою за магазинний кефір.

У чому різниця між натуральним домашнім та магазинним кефіром?

Щоб реально усвідомити наскільки великою є різниця, уявіть натуральне парне молоко та розбавлене сухе молоко. Перше запашне, сповнене корисних речовин, живе, а друге, хоч і має необхідні калорії та схоже за смаком, позбавлене будь-якої користі та смаку. Такі справи і з кефіром.

Виробники намагаються зробити свой продукт смачним, а головне таким, щоб він добре зберігався. Насправді, це необхідно при великих оборотах та якщо треба перевозити продукцію по усій країні. Тому до складу додають смакові домішки, стабілізатори, консерванти, а найголовніше - продукт пастеризують. Саме цей процес знищує усі бактерії (погані і корисні), які необхідні нашому організму для здоров'я та підтримки імунітету. Тож кефір з магазину може бути смачним та допомогти схуднути, але реальної користі від нього ніякої.

Натуральний кефір, який ви приготуєте з закваски Good Food у великій кількості буде містити:

  • лактокультури-пробіотики;
  • фтор, йод, мідь;
  • вітаміни групи В;
  • вітаміни А, К та D.

Вони дуже легко і майже на 100% засвоюються організмом, бо потрапляють у нього істотним шляхом.

Вчені України, Європи та Америки проводили дослідження, які ставили на меті встановити рівень та якість впливу кефіру Good Food на організм. В результаті клінічно доведено, що він:

  • покращує настрій, підвищуючи рівень серотоніну та кортизолу;
  • допомагає засвоюватись кальцію, який необхідний для здоров'я кісток;
  • знижує показники глюкози (тож є ідеальним вибором для діабетиків);
  • сприяє правильному розвитку дітей у віці 1 - 3 роки.

Як приготувати натуральний кефір вдома?

За допомогою закваски для кефіру Good Food зробити це ви зможете дуже легко та швидко.

Для цього вам знадобиться 1 - 3 літри молока, пакети закваски та кастрюля. Молоко треба підігріти до кімнатної температури та змішати з закваскою, а потім залишити на добу у теплому місці. От і все! Як уникнути можливих помилок, дізнайтесь на https://goodfood.ua/yak-zrobiti-kefir/.

Натуральний кефір повинен стати невід'ємною частиною раціону в кожній родині. він корисний дітям з перших років життя, молодим та літнім людям. На https://goodfood.ua/ ви можеете замовити будь-яку кількість пакетиків із закваскою. Обирайте для своєї родини тільки найкорисніше! Домашній кефір буде не тільки корисним, а й дуже смачним.