Малюки отримуватимуть всілякі подарунки протягом дитинства, але ніщо так не радує, як перший особистий транспорт. І завдяки доступності, дитячі машинки на педалях можливо використовувати з раннього дитинства від 2 років.

Машинки на педалях - це популярна іграшка для дітей, оскільки забезпечують активний відпочинок, розвиває моторику, підтримує фізичну форму.

Як вибрати тип транспорту

Для дітлахів у нас пропонуються машинки на педалях з 3-ма та 4-ма колесами. Ви можете вибрати серед численних тракторів і екскаваторів, які мають:

  • Причіп

  • Передній ковш

  • Задній ковш для транспортування піску, листя.

Звичайно, безпека понад усе, тому не забувайте про шолом для маленького трудівника

Машинки з педальним приводом

Надавайте перевагу спочатку 4-колісній базі, щоб дитина впевнено рухалася самостійно. Трактор з педалями гарно поєднується з сараями та тваринками для сюжетної гри. Дитячий трактор Falk KUBOTA на педалях з причепом і переднім ковшем гарантує хвилюючу цікаву гру для дитини. Малюк може користуватися активним навантажувачем та причепом для ігор з листям та піском. Є активний сигнал, що спрацьовує натисканням. Призначено для крихітних трактористів від 2 до 5 років. Весело спостерігати, як дитина старанно і зацікавлено транспортує пісок, траву, прибирає іграшки з двору. Транспорт відповідає всім стандартам безпеки. Виконаний в яскравому та стильному дизайні.

Наступним пунктом буде вибір 3-колісних педальних машин та велокартів, ви можете купити звернувшись в інтернет магазин Mybuy24, тоді коли дитина вирішить, що готова.

Легкий в користуванні велокарт має такі особливості:

  • Просте використання - плавно, тихо та легко їздити, без передач та акумуляторів, які вимагають зарядки. Просто потрібно почати крутити педалі, і дитина готова рухатися.

  • Їздити де завгодно - все, що вам потрібно, це рівна поверхня, щоб дитина могла їздити. Ідеально підходить як для гри на вулиці, так і в приміщенні, і його легко використовувати на будь-якій твердій поверхні або навіть на траві. Дитячі машинки на педалях дає вашій дитині контроль над власною швидкістю і є фантастичним способом підтримувати активність і рух дітей!

  • Безпека та якість - в нас велокарти не тільки веселі, але й безпечні. Усі іграшки перевірені на безпеку, не містять заборонених фталатів та забезпечують здорове фізичне навантаження та велику кількість радості!

Всі моделі виготовлені з міцного високоякісного пластику, які ідеально підходять для хлопчиків та дівчаток віком від 2 до 7 років.

Транспортом можна керувати, як традиційним 3-колісний велосипедом, а інші забезпечують більш низький центр тяжіння для стійкості.