Хірургія почала вважатися галуззю медицини лише в 19 столітті. Вона займається хірургічним лікуванням, хоча існує також широкий спектр консервативної хірургії. Це всеосяжна наука з багатьма субспеціальностями. Загальна частина хірургічного втручання стосується:

  • інфекцій,

  • загоєння ран,

  • передопераційних та післяопераційних процедур,

  • процедур, що загрожують життю,

  • загальних принципів хірургічної техніки.

Загальний хірург приймання у Київі проводить в кліниці Avz-clinic займається хірургічним лікуванням органів, розташованих у всіх частинах тіла. Виконує операцію на органах травної системи, таких як стравохід, шлунок та кишечник. Він проводить лікування жовчного міхура та жовчних проток. Пацієнти з пошкодженнями кінцівок приходять до нього з метою їх корекції, лікування переломів, гіпсування або ампутації. Загальний хірург також має справу з невідкладними та небезпечними випадками для життя пацієнтами. Він проводить гастроскопію або колоноскопію, може зупинити шлунково-кишкові кровотечі. Хірург також займається захворюваннями шкіри, а також діагностикою та класифікацією для лікування раку. 

Як виглядає хірургічна консультація?

Хірургічна консультація завжди передує хірургічному лікуванню. Під час першої зустрічі фахівець знайомиться з історією захворювання та результатами тестів (він також може це зробити під час онлайн хірургічної консультації). Потім лікар проводить фізичний огляд, який включає, серед іншого, пульсовий або сенсорний тест. Під час візиту також плануються відповідні додаткові обстеження та приймається рішення про метод лікування. Під час наступних зустрічей лікар лише проходить співбесіду та знайомиться з поточними результатами обстеження, але перший візит завжди проходить у формі консультації, що дозволяє:

  • швидко та ефективно поставити діагноз,

  • провести необхідні обстеження,

  • підготувати пацієнта до лікування.

З якими скаргами слід звертатися до загального хірурга?

Одним із недугів, з яким ви можете звернутися до хірурга, є геморой. Симптомами, які можуть вас турбувати, є свербіж, печіння та біль навколо заднього проходу. На нижній білизні може бути багато слизу, також може бути кровотеча і труднощі при сидінні. 

Лікування грижі - це також поширена процедура, яку проводить загальний хірург. Коли ви помічаєте патологічну опухлість, вам слід звернутися до хірурга, навіть якщо грижа протікає безсимптомно.

Ви також можете відвідати хірурга з такими неприємними захворюваннями, як врослі нігті, мозолі або ганглії. Сфера послуг, що пропонуються хірургами в їх приватних кабінетах, також часто включає видалення уражень шкіри та підшкірної клітковини, таких як фіброми, ліпоми та бородавки, лазерне закриття судин, видалення пігментованих невусів, зменшення рубців, видалення гострого нерва.