Металочерепиця, мабуть, це найпоширеніший покрівельний матеріал не тільки в Україні, але і в світі. Цей матеріал виготовляють з тонких листів таких металів як мідь, алюміній, сталь і зверху покривають полімерами. Металочерепиця має естетичний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні характеристики. Купити її від провідних світових виробників в Харкові ви можете в спеціалізованому магазині Roofex (Руфекс).

У цьому магазині вашій увазі представлені покрівельні матеріали від провідних брендів, таких, як: IKO, Katepal, Ruuuki, Shinglass і ін. Також ви завжди можете отримати консультацію від провідних мендежера.

Металочерепиця – переваги такої крівлі

Чому українцям найбільш до вподоби саме цей варіант крівлі? По-перше, він є на вітчизняному ринку вже досить довго і відмінно себе зарекомендував. По-друге, вкладати таку черепицю дуже легко, адже середня вага одного листа становить 6 кг (приблизна вага). На цьому переваги металевих крівель не закінчуються, до їх сильних сторін також відносять:

  • Великий асортимент – форма, колір, текстура, їх дуже багато. Ви легко зможете обрати оптимальний варіант, який чудово впишеться в архітектуру будинку.
  • Зносостійкість — металочерепиця має тривалий термін експлуатації (30 років). Тобто, вкладаючи таку крівлю ви на наступні 30 років можете не перейматись за її якість.
  • Тепло та звукоізоляція — якщо монтаж даху будуть проводити справжні професіонали, то вже у перші холоди ви побачите значно нижчі рахунки за опалення. Якщо ви думаєте, що у зливу чи сильний вітер у будинку буде шумно – запевняємо вас, це не так.
  • Імпортна металочерепиця ціна/якість — цей матеріал недорогий відносно багатьох інших сучасних альтернатив. Оптимальне поєднання вартості та якості.

Також сьогодні дуже популярна гнучка крівля, а саме бітумна черепиця. Її виготовляють зі скловолокна. Полотна насичують бітумом, тому готові листи є надзвичайно міцними та пластичними.

Пам’ятайте, крівля будинку — це складна система, яка складається не лише з черепиці. Щоб будинок був захищений від негоди, необхідно також придбати гідробар’єр, ливнівки, балки, тощо. Тому краще все одразу закуповувати на Руфекс. Таким чином ви зможете зекономити чималу суму.

Якщо ви проживаєте у Маріуполі чи іншому місті Донецької області, придбати матеріали можна онлайн. Не знаєте як зробити точні прорахунки, доставити матеріали? Roofex все організує, можете сміливо довіряти цій компанії.