Люблячі батьки намагаються купувати свої дітям корисні іграшки, які можуть благотворно вплинути на їх розвиток, допомогти їм знайти якісь навички. В якості такої іграшки все частіше стає 3д ручка myriwell. Дійсно, це просто чудовий подарунок - він креативний, оригінальний та корисний, оскільки розвиває просторове мислення, допомагає дитині краще володіти руками.

Як вибрати 3д ручку для дитини?

На сучасному ринку представлено багато моделей 3Д-ручок. Відрізняються вони не тільки ціною та виробником, а використовуваним матеріалом та технологією. Наш магазин, зокрема, пропонує такі варіанти 3Д-ручок, які можна купити дітям:

  • звичайні моделі, які малюють розплавленим ABS або PLA-пластиком;
  • фотополімерні моделі - в них відсутній нагрівальний елемент, зате є лампи, які випромінюють ультрафіолет, під дією якого матеріал застигає;
  • моделі, в яких регулюється температура нагріву і можна працювати пластиком, що плавиться при низькій температурі (40-60 градусів).

Відрізняються ці пристрої за принципом роботи. Два останні вважаються більш безпечними, однак багаторазові фотополімерні ручки коштують досить дорого. А ті, що продаються в дитячих магазинах в більшості своїй одноразові, тобто їх вистачить ненадовго.

Вибір 3Д-ручки для дитини

Вибір 3d-ручки для дитини буде прямо залежати від його віку. Якщо ви вибираєте 3Д-ручку для дитини молодшого віку (4-8 років), то безпека - головний фактор, на який слід орієнтуватися. Це означає, що фотополімерна 3Д-ручка, яка працює на низьких температурах, буде в пріоритеті. Але якщо ви плануєте придбати цей пристрій для спільної роботи, тобто готові весь час контролювати процес «малювання», перебувати поруч, то можна купити 3Д-ручку з нагрівальним елементом. Плюс такого підходу полягає в тому, що в цьому випадку 3Д-ручки вистачить вам надовго.

Для дітей старшого віку можна купувати ручки з нагрівальним елементом. Але обов'язково ознайомте дитину з технікою безпеки та переконайтеся, що вона все зрозуміла. Пластик в звичайній 3Д-ручці нагрівається до 240 градусів, і обпектися дуже легко.

Матеріал для роботи

Купуючи 3Д-ручку потрібно відразу подбати про филамент. Це матеріал, який застигає в процесі малювання. У фотополімерних ручках він являє собою фотополімерну смолу, яка твердне під дією ультрафіолетового випромінювання. В інших пристроях пластикова нитка нагрівається до пластичного стану та видавлюється через екструдер, після чого швидко застигає.