Знімок зуба необхідний для того, щоб виявити певні стоматологічні захворювання і своєчасно визначити індивідуальну схему лікування. За допомогою рентгена можна здійснити діагностику проблеми, пов'язаної з зубними коронками, тканинами, та ін. Завдяки якісному знімку лікар-стоматолог може визначити проблему, дати повну оцінку стану зубів.

У стоматології використовується кілька основних видів рентгена зубів: комп'ютерна томографія, ортопантомографія. У стоматології Tomchuk Dental Clinic доступні всі види стоматологічних послуг за лояльними цінами. За довгий час роботи медичний центр продемонстрував своїм клієнтам високий рівень професіоналізму і надійності. У цьому місці працюють кваліфіковані стоматологи, які постійно підвищують рівень своїх знань і умінь, що забезпечує якісний результат. В ході процедур використовується точне обладнання, що дозволяє впоратися навіть з найскладнішими завданнями.

Додаткові переваги співпраці

Не знаєте, де зробити панорамний знімок зуба? Зверніться до співробітника стоматології Tomchuk Dental Clinic. Діагностика здійснюється на сучасному обладнанні, що забезпечує високий рівень комфорту і безпеки під час маніпуляції. Рентген зуба ціна можна побачити на сайті. До вагомих переваг роботи з медичним центром відносять:

  • професійна команда;
  • приємна атмосфера і ввічливий персонал;
  • сучасне технічне оснащення;
  • точне обладнання;
  • широкий спектр стоматологічних послуг - в одному місці можна вирішити всі проблеми, що стосуються профілактики та лікування захворювань ротової порожнини.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, що стосуються панорамного знімка зубів - зверніться до співробітника стоматології Tomchuk Dental Clinic. Спеціаліст надасть детальну консультацію.

Головні особливості панорамного рентгена зубів

Така процедура займе не більше 5 хвилин. Не має потреби здійснювати спеціальну підготовку. Все, що потрібно - це зняти металеві предмети в області обличчя. Пацієнту необхідно поставити підборіддя на спеціальну підставку і взятися за важелі. Пристрій буде обертатися навколо голови і зробить знімок. У лічені хвилини пацієнт отримає панорамний знімок зубів.