Тютюн Nakhla (Нахла)- єгипетський бренд який вважається одним із найрозповсюдженіших марок тютюну на кальянному ринку. Цей продукт вважається класичним та є дуже розповсюдженим серед кальянних закладів. То в чому є його особливості, та чому він такий популярний – розберемося в цій статті.

Характеристики тютюну Nakhla

Як вже згадувалось раніше, цей продукт дуже розповсюджений серед любителів кальяну. Саме тому багато закладів хочуть придбати тютюн Нахла оптом. То в чому ж його секрет? Все досить прозаїчно. Справа в тому, що продукт бренду Nakhla це:

- якісний тютюновий лист. Для цього Єгипетського бренду використовується сорт Вірджинія Голд. Цей сорт добре знаний своїми смаковими якостями;

- чистий тютюн без сторонніх домішок, які не є характерними для якісного продукту;

- дрібна нарізка. Добре подрібнена заправка дозволяє одразу забивати її в чашу, без попередньої підготовки;

- добре просочений сиропом. Таким чином, муессель не плаває в сиропі, але і не є сухим;

- висока думність кальяну. Дім від тютюну Нахла виходить щільним та ароматним;

- добра жаростійкість. Цей продукт майже неможливо перепалити. Тому, він чудово підходить для початку знайомлення з кальяном.

Та все ж, вирішальну роль у виборі того чи іншого бренду, грає його смак. Так, Nakhla має дуже широку лінійку смаків. І вона настільки різноманітна, що може здивувати навіть досвідченого любителя кальянів.

Топ смаки

Серед такого великого різноманіття смаків, кожен знаходить для себе щось своє. Є самки, які заходять лише одиницям. А є ті, що подобаються переважній більшості. Саме їх можна віднести до топ смаків. Серед них:

  • Чорниця - це одна з найсмачніших чорниць в тютюнової продукції. Солодкий смак чорниці з невеликою кислинкою відмінно зайде як соло, та й в міксах;
  • Космополітен - ну хто з нас не знає про це коктейлі. Цей смак з ягідними нотками і легкою кислинкою можна дізнатися з тисячі. І як раз його дуже чітко передає тютюн Нахла;
  • Крижане яблуко - один із найбільш топових смаків цього бренду. Сміливе поєднання яблука і льоду - саме те, щоб освіжитися;
  • Лічі - найчастіше цей смак використовують для внесення свіжої нотки в мікси. Але, в цьому виконанні його можна палити і соло.
  • Кавун - дуже східний, дуже солодкий і самий кавуновий кавун. Цей смак у бренду вийшов на рідкість чудовим;
  • Подвійне яблуко - цей смак є особою тютюну Nakhla. Він - саме те класичне уявлення східного кальяну. Повторити його не змогла ще жодна компанія конкурентів.

Якщо підбити підсумки, то тютюн Нахла підкорив своїх пошановувачів гарним смаком, високою якістю та великим різноманіттям ароматів. Погодьтесь, саме це є основними якостями для гарного кальяну. Саме тому, цей бренд такий популярний як для домашнього використання, так  і серед кальянних закладів.