Barb.ua — ТОПовий бьюті-сервіс України. Раніше агрегатор працював тільки в великих містах, зараз майстри та салони краси у містах з населенням до 100 000 осіб можуть скористатися послугами сервісу. Не віключенням стало і місто Конотоп.

Це маленьке місто, але яке теж має своїх талановитих майстрів та салони краси. А Barb.ua в Конотопі дозволить прорекламувати свої послуги більшій кільскості клієнтів.

Що таке barb.ua – як зареєструватися та рекламувати свої послуги

Barb.ua – величезний простір для салонів краси та майстрів Украины. Понад 450 000 відвідувачів за місяць. Перелік полуг сервісу, якими можуть скористатися майстри та салони краси Конотопа:

 1. Безкоштовна самостійна реєстрація: необхідно заповнити анкету та вказати інформацію про процедури, які виконуються. Після підтвердження адміністратором заявки, можна переходити до розділу «особистий кабінет» та заповнювати інформацію про вас або ваш салон, після цього ваші послуги з’являться у відповідних категоріях. Клієнти легко зможуть знайти салон краси або особисто майстра. За спрощеною процедурою реєстрації одразу відключається тариф «вільний». В ньому є обмеження – перегляд 100 номерів телефону. Для того, щоб отримати безлімітний перегляд телефонних номерів та були активні посилання на соціальні мережі, необхідно підключити тарифи – «PRO» або «MAX».
 2. Реєстрація за кошти, на випадок якщо ви не бажаєте цим займатись, чи в вас не має на це часу. Треба звернутися до адміністратора, він додасть опис салону та послуг, що надаються по інформації, що знаходиться на офіційному сайті або з інших пред’явлених вами матеріалів. Реєстрація салону та унікалізований опис процедур та послуг разово буде коштувати – 300 гривень. Для цього необхідно зв’язатися з технічною підтримкою сайту за вказаними номерами телефону на головній сторінці знизу.
 3. VIP-реклама – вона в доступі тільки для користувачів з тарифами «PRO». Розміщення та реклама окремої послуги у верхній частині сторінки. Це дозволить більшій кількості користувачів побачити ваші оголошення та пропозиції. Один місяць розміщення коштує – 60 гривень.
 4. VIP-спеціалізація – нею зможуть користуватись тільки зареєстровані аканти з тарифами «PRO» або «MAX». Розміщення в топі по майстрам/салонам краси з вашої спеціалізації. Один місяц розміщення буде коштувати – 250 гривень.
 5. Розміщення об’яв різноманітних заходів: реклама короткої, але змістовної інформації у вигляді банеру, з посиланнями на сторінку організатора конкурсів, партнерів або інших заходів. Розміщення банеру розміром 250*200 з посиланням збоку в колонці буде коштувати від 5 000 гривень (ціна залежить від терміну розміщення та самого міста), відображатись він буде на сторінках, які вас цікавлять. Публікація анонсу публічного заходу або реклами косметики на наших сторінках у соціальних мережах: Facebook або Instagram.
 6. Замовлення статті в блозі, який щоденно відвідують понад 10 000 користувачів, які зацікавлені в послугах сфери краси. Потрібно написати живу та інформативну статтю, яка буде викликати у читача позитивні емоції та водночас буде надавати правдиву і достовірну інформацію по послуги у сфері краси. Вимоги до статті: кількість символів від 2 000 без пропусків, мати мінімум 2 якісних фото. Коштуватиме таке розміщення статті – 3 500 гривень.

Переваги сервісу

Це старий, розвинений та достатньо змістовний бьюті-сервіс. В ньому можна знайти потрібного спеціаліста або салон з послугами, ознайомитися зі статтями в блозі, які нададуть вам вичерпну інформацію про питання із бьюті-сфери, які вас цікавлять. До переваг можна віднести також і такі фактори:

 • зручний інтерфейс сайту, легкий пошук та орієнтація в підрозділах;
 • пошук необхідних спеціалістів та майстрів не виходячи з дому;
 • оцінка робіт та відгуків про спеціалістів та салони краси, у вільному доступі інформація про ціни на процедури;
 • кваліфікована допомога при реєстрації та розміщенні об’яв: за вказаними номерами телефонів у робочий час вам допоможуть у вирішенні будь-якого питання;
 • перевага безкоштовної реєстрації; прийнятні та лояльні ціни на рекламу своїх послуг;
 • змістовні та інформативні статті в блозі, їх постійне оновлення;
 • для тих, хто навчається та хоче попрактикуватись в своїх навичках та вміннях, на сайті можна знайти перелік моделей, які зацікавлені в тих чи інших процедурах.