Що може бути веселіше, за катання на санках по засніженому пагорбі в зимовий день. Санки - це активне дозвілля, яким може насолодитися вся родина - від малюків до дорослих.

При виборі найкращих санок мають місце декілька факторів, зокрема, хто буде користуватися санками, їх портативність, швидкість руху та конструкція.

Щоб дізнатися, як вибрати та купити дитячі санки https://www.mybuy24.net/ua/articles/kak-vybrat-i-kupit-sanki-detskie/ ми підготували статтю.

Конструкції та матеріали, з яких виготовляють дитячі санки

Протягом багатьох років можнf було купити лише дерев'яні сани зі сталевим низом або для особливо щасливих чук і гек. Однак сьогодні доступне широке розмаїття стилів та дизайнів.

До трьох основних типів санок належать класичні дерев'яні сани, льодянки та снігокати.

Типи

  • Класичні дерев'яні санки не такі швидкі, а ось пластикові чи з використанням металу можуть розвивати хорошу швидкість. Тож не забувайте про безпеку

  • Льодянки швидші за санні. Створені для катання однієї дитини, ними не можна керувати. Вони є найкращим вибором для відкритого пагорба без перешкод, якщо хочете їхати дуже швидко.

  • Снігокати - це щось середнє між людянкою і класичними санками. Поєднують швидкість льодянки і управління класичними. Один або двоє людей можуть кататися.

Матеріал

Санки виготовляються з різноманітних матеріалів, включаючи пластик, дерево, та метал

  1. Пластик: оскільки він легкий і створює менше тертя на снігу, є чудовим матеріалом для санок. Пластик високої щільності служить довше, і на ньому можна їздити по звичайних снігових заметах. Пластикові санки зазвичай дешевші, ніж санки, виготовлені з інших матеріалів.

  2. Дерево: Традиційний матеріал для санок. Це довговічно і красиво, забезпечується хороша керованість, але дерев'яні санки, як правило, важчі та дорожчі.

  3. Метал: Такі моделі надійні, зносостійкі, тому надзвичайно популярні. Виготовляються з алюмінію і досить легкі. Сидіння в основному дерев'яні або пластикові. Призначені для їзди на рівних поверхнях. Спинка може бути знімною. Полози зазвичай плоскі.

Іноді вироби бувають з нержавіючої сталі. Трубки, як полози, круглі або плоскі.

Щоб вибрати найкращі санки для дітей, слід врахувати кількість користувачів, а також вік та вагу. Різні конструкції мають різне допустиме навантаження.

Швидкість санок під час спуску залежить від конструкції та дизайну, які мають дитячі санки, і, звичайно, від снігових умов. Сани з плоским дном створюють менше тертя. Пластикові сани зазвичай їдуть швидше, ніж дерев'яні. Льодянки та снігокати мають найкращі показники швидкості.

Свіже морозне повітря, зміцнює імунітет, а активний відпочинок розвиває фізично, саме дитячі санки поєднують ці переваги. Mybuy24 подбає, щоб зима стала незабутньою для ваших дітей.