Популярність продукції Apple - не тільки данина моді. Вся цифрова та мультимедіа техніка знаменитої «яблучної» компанії відрізняється високою якістю збірки, оригінальним мінімалістичним дизайном. Всі елементи телефонів iPhone, планшетів iPad, плеєрів iPod розробляються самою корпорацією Apple.

Відвідавши сайт офіційного сервісного центру Apple «А-Сервіс», ви зможете ознайомитися з його послугами, та цінами на них!

Звертатися в сервіс Apple бажано не тільки в тому випадку, коли несправність в наявності, але і для профілактичного огляду. Необхідно регулярно проводити косметичну чистку мобільного телефону, профілактику механізму «розкладачки» або слайдера.

Часті види ремонту Епл

З ходом часу з ладу може вийти навіть самий технічно досконалий апарат. Серед популярних причин звернення в майстерні можна перерахувати наступні:

  • заміна дисплея, акумулятора;
  • лагодження та заміна кнопки Home;
  • зняття компаунда;
  • мікропайка дискретних елементів;
  • відновлення телефону після потрапляння на нього вологи.

Конкретну причину поломки завжди повинен визначати фахівець: самостійно діагностувати несправність без спеціальної апаратури не можна. Після діагностики майстер винесе рішення, чи можна полагодити несправну деталь або потрібна тільки заміна.

 «А-Сервіс» – офіційний сервісний центр Apple. Ми виконуємо ремонт цифрової техніки Епл будь-якої складності на платній основі і по гарантії. У роботі ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, що поставляються безпосередньо виробником. Ми впевнені в якості ремонту і надаємо гарантію 90 днів на замінені запчастини та виконані роботи.

Наші переваги

Ексклюзивний рівень авторизації

Авторизації виробників дозволяють нам виконувати ремонт вищого рівня - заміну основних плат, ремонт вологозахищений моделей, складний електричний ремонт.

Сертифікація

Наші інженери проходять сертифікацію у виробників техніки і постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми використовуємо сертифіковане виробниками обладнання для ремонту.

Мінімальні терміни ремонту

Завдяки налагодженому ремонтному процесу і логістики, високої кваліфікації персоналу і наявності запасних частин на складі, ми виконаємо ремонт будь-якої складності в найкоротший термін.

Гарантійна відповідальність

Ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини і строго дотримуємося технологію проведення ремонту. Ми надаємо гарантію на виконані роботи та замінені комплектуючі.