З кожним днем ​​з'являється все більше інструментів і побутових приладів, що працюють від електромережі напругою 220 і 380 Вольт. У зв'язку з цим Запорізький завод кабельної продукції МПКА пропонує вашій увазі кабель який використовується якраз для підключення електроприладів в електричну мережу.

З огляду на умови експлуатації, такий кабель повинен мати високу міцність, безпеку, гнучкість і довговічність.

Провід ПВС є оптимальним варіантом для експлуатації в побутових умовах. Саме це і стало причиною його настільки високої популярності. Він розрахований на напругу 220-380 Вольт змінного струму якраз те, що потрібно для побутового застосування. До переваг даного проводу відносяться пластичність, малий радіус вигину і гнучкість. Завдяки цьому ізоляція залишається цілісною, а ймовірність внутрішнього розриву зведена до нуля.

Конструкція проводу ПВС:

Провід ПВС являє собою скручені між собою мідні ізоляційні жили, укладені в оболонку з ПВХ. Ці жили також поміщені в загальну полівінілхлоридну оболонку. Форма перетину дроту - кругла. У виконанні кабель ПВСнг до складу ізолюючого матеріалу включені спеціальні добавки. Вони виконують захисну функцію (у разі загоряння не підтримують процес горіння).

Розшифровується наступним чином:

П - провід;

В - вініл (полівінілхлорид);

З - з'єднувальний;

Однією з головних особливостей проводу ПВС є його гнучкість. Завдяки структурі жил, які виконані з великої кількості дрібних дротів, згинання дроту під будь-якими кутами не викликає ніяких проблем.

Наявність захисної оболонки, яку встановлює ДСТУ на ПВС дроти, робить жили менш сприйнятливими до механічних пошкоджень.

ПВС кабель знайшов широке застосування в якості провідника для підключення приладів з невеликою потужністю.

У звичайному житті його застосовують при приєднанні до мережі електричних приладів різного призначення: кондиціонерів, пилососів, холодильників, пральних машин. Також він підходить для проводки в житлових приміщеннях і для роботи техніки в галузі садівництва та городництва, для спеціалізованих засобів малої механізації.

Так як різні розміри проводів ПВС відрізняються один від одного кількістю жил і площею їх перетину, то цілком зрозуміло, що вони будуть відрізнятися один від одного і за ціною. Залежність між конструкцією дроту і його вартістю досить прозора: чим більше жил і площа перетину, тим більше ціна кабельної продукції даного виду.

Дізнатися більше інформації, а також отримати консультацію фахівців з даного продукту і його вартості, ви можете перейшовши на сайт Запорізького заводу кабельної продукції МПКА і відправити ваш номер телефону для зв'язку. Або ж самостійно зв'язатися з нами за контактами вказаними нижче.

КОНТАКТИ

м. Запоріжжя, вул. Новобудов, 3.

e-mail: [email protected]

тел: (061) 220-15-00;

тел: (098) 441-15-41