Кожна людина має можливість відшукати потрібний заклад, компанію чи послугу всього за кілька хвилин? І, щоб це зробити, зовсім не обов’язково вивчати довідники чи ставити питання знайомим. Сучасні технології можуть якісно розв’язати це питання в декілька разів ефективніше, ніж ви могли зробити це раніше.

Ущільнення ринку обслуговування примушує власників бізнесу шукати все нові й нові джерела для приваблення клієнтів, додаючи водночас клієнтам клопотів при виборі. І одним і іншим варто скористатися безкоштовними послугами українського сервісу пошуку організацій і послуг Locator.ua.

Київ – велике місто й коли мова йде про те, щоб відшукати потрібний заклад, то доводиться тратити купу часу. Й зовсім неважливо, чи ви приїхали в місто вперше чи живете в ньому давно, але потрапили в малознайомий район. Якщо потрібні терміново нотаріуси, ресторан, готель, салон краси, то виявляється, що закладів достатньо, але знаходяться вони далеко від вас.

Як же працює Locator.ua для споживачів у Києві?

Наприклад, ви шукаєте музей, кафе чи манікюр в незнайомому районі. Як обрати правильно, не потративши багато часу на пошуки? Все дуже доступно. Ви у своєму смартфоні вводите запит в додатку на потрібній вам локації. Розпізнавши ваше місце знаходження, ресурс видає всі можливі кафе й музеї, які розташовані поряд з вами. Крім того, він показує їхнє місце розташування на мапі, та проводить маршрут. Довідник містить адресу, номери телефонів, графік роботи цих закладів. Тут є можливість ознайомитися з відгуками від реальних користувачів й обрати для себе відповідний варіант.

Розміщуємо оголошення для бізнесу

Також це чудовий сервіс для бізнесу, на даному сайті ви зможете розмістити оголошення про свій бізнес, послуги, про свою фірму чи організацію, чи це автосервіс, ветеринарна клініка, магазин одягу, магазин меблів, хостел чи інтернет-кафе, платіжний термінал чи житловий комплекс. Завдяки розміщеному оголошенню ви можете привабити більше клієнтів, давати адекватну і повну інформацію. Ваша компанія стане більш впізнаваною, завдяки розміщенню на локаторі вона буде частіше висвічуватися своїй цільовій аудиторії. Locator.biz – це сучасний агрегатор послуг, яким можна користуватися у всіх містах України, який допоможе швидко зорієнтуватися на місцевості, допоможе знайти будь-яку організацію й отримати інформацію про будь-яку послугу.