Проектування та створення веб-сайту - це перший і фундаментальний крок на шляху просування компанії. Інший - охоплення якомога більшої кількості одержувачів, які можуть стати потенційними клієнтами. Тут з’являється маркетинг, а разом з ним і ефективний вид реклами – медійна реклама.

Що таке медійна реклама?

Медійна реклама - це графічні оголошення, які ви помічаєте на веб-сторінках. Їх видно як на комп’ютері, так і на мобільних пристроях, після натискання оголошення користувач переходить на цільовий веб-сайт. Медійні оголошення є різних форм та розмірів. Це можуть бути:

  • банери або білборди, видимі у верхній частині веб-сайту,

  • вертикальні форми, видимі збоку сторінки,

  • менші рамки або кнопки.

Інші типи медійної реклами включають, наприклад, спливаючі вікна, оголошення, які з’являються у фоновому режимі веб-сторінки або на всій сторінці браузера до того, як буде показано веб-сторінку, яку ви шукаєте. Медійні оголошення дають великі можливості щодо створення рекламного повідомлення - реклама може бути статичною або анімованою.

Медійна мережа, де ви можете бачити свої оголошення

Переважна більшість медійних оголошень працює в рекламній мережі Google. Рекламна мережа складається з тисяч веб-сайтів з усього світу, менших і більших, популярних та нішових, які забезпечують простір на сайті, де потім може з’являтися реклама. Медійна мережа Google також включає Gmail і YouTube. Це веб-сайти, на яких може відображатися ваше медійне оголошення. Як буде виглядати реклама, залежить від вас, ви розробляєте її самостійно і вибираєте розмір. 

Чи буде реклама видимою завжди і для всіх? Звичайно, ні. Головне завдання і водночас перевага рекламної мережі - охопити потрібну аудиторію. Створюючи кампанію на основі медійних оголошень, ви можете вказати цільову аудиторію, тобто вибрати, кому показуватиметься реклама. Це можна визначити за географічним розташуванням вашої аудиторії на основі вмісту та ключових слів, які вони шукають. Ваше оголошення може також відображатися на певному веб-сайті.

Переваги медійної реклами

Медійна реклама MixDigital стає все більш популярним рішенням і все частіше використовується людьми, які ведуть маркетингову діяльність в Інтернеті. Незважаючи на те, що це платне рішення, переваги медійної реклами переконують все більше людей. Можливість визначати та коригувати багато аспектів рекламного повідомлення перетворюється на досягнуті результати, а використовуючи потенціал медійної реклами, ефекти можуть бути просто вражаючими.

Чи варто інвестувати в медійну рекламу?

Медійні оголошення - це форма платної реклами в Інтернеті, тому багато що залежить від вашого бюджету. Це форма реклами, що пропонує цікаві та ефективні рішення, які постійно розробляються та вдосконалюються для досягнення ще кращих результатів.

Маркетингові кампанії передбачають діяльність на багатьох рівнях, а діяльність в Інтернеті стає все більш важливою. Створення веб-сайтів, SEO чи медійної реклами є ефективними інструментами боротьби за увагу одержувачів. Не дивно, що дедалі більше людей обирають такі форми просування, хоча це часто передбачає додаткові витрати.