Мабуть, навряд чи сьогодні можна знайти людину, яка б не чула про події, що сколихнули Україну й весь світ 26 квітня 1986 року. Саме в цей день стався масштабний вибух на Чорнобильській АЕС. Ця дата увійшла в історію як наймасштабніша катастрофа за всю історію атомної енергетики. Трагедія того часу, на жаль, забрала з життя тисячі людей й стала головною причиною багатьох онкологічних та ряду інших страшних захворювань.

Що вже говорити про ту величезну шкоду, якої було завдано навколишньому середовищу й світу тварин... Словом, ті жахливі події назавжди змінили хід історії.

Чому саме варто відправитися в подорож разом з CHERNOBYL ADVENTURE?

Ви проживаєте в Києві або тут проїздом? У вас в запасі є кілька вільних днів? Тоді саме час подзвонити по одному з номерів телефонів +38 (044) 229-29-33 або +38 (050) 900-29-33 аби придбати екскурсію до Чорнобиля у команди професіоналів CHERNOBYL ADVENTURE. Саме завдяки цій екскурсії ви гарантовано отримаєте найкращу можливість поїхати в подорож по Чорнобильській зоні, де з фатального 1986 го все раз та навіки застигло.

Крім туру по 30-ти кілометровій зоні можна побувати в Прип'яті, місті-примарі, яке в далекому 1970-му році було побудоване для людей, що працювали в той час на атомній електростанції. Також у вас буде унікальна можливість побачити інші відомі локації цих місць.

До уваги клієнтів команда CHERNOBYL ADVENTURE пропонує на вибір кілька турів:

  • одноденний тур до Чорнобиля, призначений для знайомства з місцевістю;
  • дводенний тур до Чорнобиля, який допоможе краще зрозуміти атмосферу цих місць й водночас ближче познайомитися з відомими локаціями 30-кілометрової зони;
  • дводенний тур з ЧАЕС та можливістю відвідати важкодоступні місця зони відчуження;
  • індивідуальні тури;
  • корпоративні тури.

Давно хотіли побачити на свої власні очі пейзажі Чорнобиля та Прип'яті з її навіки застиглим колесом огляду? Мріяли зануритися в мовчазну тишу природи, що до цього дня відвойовує полишений людиною простір? Ви можете вже зараз подзвонити й забронювати захопливий тур до Чорнобиля, спогади про який запам'ятаються вам на все життя.