Юридична компанія є одним з небагатьох об'єднань юристів, що спеціалізуються на комплексному наданні юридичних послуг громадянам і суб'єктам підприємницької діяльності.

Більш детально про юридичні послуги нашої компаніі Ви можете дізнатися в блоках "юридичні послуги для громадян" і "юридичні послуги для підприємств і фізичних осіб - підприємців".

Крім цього, наша компанія може запропонувати Вам комплексні юридичні послуги у сфері міграційного права і допомогти оформити міграційні документи, наприклад такі, як посвідка на тимчасове проживання в україні.

Наші юристи здатні грамотно і професійно допомогти Вам:

Легалізація іноземних громадян в Україні. Ви громадянин іноземної держави або особа без громадянства та бажаєте легально жити в нашій країні?

Наша юридична компанія готова запропонувати Вам свої юридичні послуги з легалізації в Україні. Більше проце можна дізнатися на kirdapartners.com.ua

Ми можемо надати Вам наступні послуги:

- запрошення на Україну для іноземних громадян;

- продовження терміну перебування (реєстрації) іноземця в нашій країні;

- оформлення посвідки на проживання (ВНЖ);

- отримання дозволу на імміграцію в Україну;

- оформлення ПМЖ в Україні (посвідка на проживання іноземцям та особам без громадянства, які іммігрували на постійне проживання);

-- юридична консультація з питань застосування українського законодавства та інше;

- оформлення посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон.

Більш детальну інформацію про зазначені юридичні послуги Ви можете отримати, перейшовши за посиланнями в назві послуг.

Наши юристи допоможуть Вам розібратися в тонкощах українського законодавства; знайти найбільш підходящий спосіб легалізації і вибрати оптимальну процедуру для цього; оперативно і якісно підготують пакет документів, необхідний для досягнення Вашої мети; супроводжуватимуть Вас у компетентних органах держави, сприятимуть і захистять Ваші інтереси при вирішенні Ваших проблем.