Роботи викликають захоплення у дітей своїми супер-здібностями. Динозаври або трансформер, яким можна керувати на відстані, не залишить байдужим жодного малюка.

Вперше з такими іграшками можна починати знайомити дитину в три роки. Саме в цьому віці роботи на пульті зацікавлять дитину, вона зможе самостійно освоїти прості кнопки пульта. Роботи у вигляді котів чи собак не лякають дитину, а навпаки, захоплюють тим, що можуть танцювати, рухатись, вимовляти звуки. Бойові іграшки користуються популярністю навіть у дорослих, які бажають урізноманітнити свої розваги.

Різновиди роботів

Асортимент таких моделей захоплює своєю кількістю:

  • Простий варіант – роботи, які виконують рухи під музику.
  • Моделі, які стріляють пластмасовими дисками, кульками, мають інфрачервоне випромінювання.
  • Бойові роботи. Зазвичай продаються по двоє, щоб можна було влаштовувати бої. Можуть мати яскраву мішень зі світлодіодним випромінюванням на грудях. Якщо противник попадає в неї – він вважається переможцем.
  • Інтерактивні моделі, які функціонують від голосових команд. Вони можуть говорити дитині окремі фрази, розповідати казки або розказувати про правила дорожнього руху.
  • Роботи-трансформери можуть перетворюватися у вантажівки або легкові автомобілі. Зовнішній вигляд такого приладу на пульті нагадує персонажа відомого серіалу про трансформери.
  • Тварини-трансформери – моделі у вигляді динозавра чи собаки, які по команді можуть перетворюватися в машину або андроїда.
  • Інтерактивні тварини можуть виконувати вказівки – як з пульта, так і голосові.

Іграшки такого типу можна підібрати для дівчинки і для хлопчика, незалежно від віку. Дрібні моделі більше зацікавлять старших дітей. Малюкам найкраще купувати іграшки висотою 30-40 см. Більші за розміром можуть налякати малечу.

Керування іграшкою

Види управління іграшками:

  • Радіокерування – одночасно виконується декілька функцій, тому частота радіозв’язку повинна бути 2,4 ГГц.
  • Інфрачервоне управління – датчик, який роздає сигнал, знаходиться в іграшці. Такий варіант безпечний і надійний, зазвичай використовується в бойових моделях.

Пульти управління мають плоску форму, щоб дитина могла одразу бачити всі кнопки. Радіус дії може досягати 10 м. Елементами живлення у роботів можуть виступати акумулятор або батарейки. Довший проміжок часу працюють іграшки з акумулятором.

Зазвичай роботи виготовлені з пластику, бо цей матеріал легкий, дешевий, але міцний. Також є моделі, в яких пластик поєднаний з металом або присутня електроніка. Такий варіант користується популярністю у підлітків або дорослих. Роботи, якими можна самостійно керувати, – це найкращий подарунок, яким можна порадувати як маленьку дитину, так і дорослу людину.