Круглі вентилятори відцентрового типу ВКМц 250 знайшли своє застосування в витяжних, припливна вентиляція різних будівель. Вони використовуються в парі з повітроводами, показники перетину яких складають 250 мм. Рівень вологості, температурні умови в приміщеннях, де встановлюють такі агрегати, можуть бути різними. Головна умова: клас захисту вентиляторів IP X4 обов’язково повинен відповідати зазначеним вимогам і нормам.

У конструкції цієї моделі передбачено:

  • наявність міцного корпусу зі сталі з оцинкованим напиленням;
  • використання робочого колеса-мотора від німецького бренду BLAUBERG.

На колесі можна побачити загнуті лопатки. Експлуатація вентиляторів досить безшумна і безпечна - це заслуга грамотної балансування колеса.

Промислові моделі, призначені для монтажу в круглі канали, можуть відрізнятися деякими конструктивними особливостями: мають в своєму наборі шнур живлення разом зі штекером. Це характерно для канальних вентиляторів ВКМц 250 Р.

Регулювання робочої швидкості.

Все відцентрові агрегати відрізняються різною регулюванням швидкості: ступінчаста або плавна. Плавне регулювання актуальна для вентиляторів за умови, що для управління був використаний сімісторний регулятор. Що стосується ступінчастою регулювання, вона можлива, якщо в конструкції застосували автотрансформаторное регулюючий пристрій.

Також, можна скористатися варіантом, коли до одного регулятору під'єднують відразу кілька вентиляторів. Це вийти за умови, якщо загальні показники потужності і струму не перевищують номінальні робочі параметри регулюючого пристрою.

З огляду на певну швидкість регулювання агрегату, відзначають кілька популярних модифікацій даних вентиляторів:

  • ВЕНТС ВКМц 250 Ун - такі моделі укомплектовані регулюючими пристроями і мають в своїй конструкції термостати електронного типу разом із зовнішнім температурним датчиком.
  • ЕНТС ВКМц 250 П - ці моделі доповнені плавним регулюючим пристроєм, а також мають спеціальний шнур живлення разом з електричним роз'ємом.

Представлені вентилятори можна монтувати не тільки всередині будівлі, а й також встановлювати на його зовнішній стіні, в стельовому просторі і в інших відповідних ділянках. Причому виробник вказує, що кут фіксації може бути абсолютно будь-яким.