Видання налічує двадцять коротеньких історій з життя собачки Соні. Щодня вона знайомиться з довкіллям, вивчає незнайомі об’єкти, інколи бешкетує та отримує на горіхи від Івана Івановича. Соня завжди мала купу запитань у своїй голові, й ніколи не втрачала можливості їх озвучити. Дитяча книга Розумна собачка Соня розповість безліч кумедних історій, наприклад, про те, як бешкетниця не могла зрозуміти, хто ж зробив калюжу посеред вулиці? Соня в ранньому собачому дитинстві могла залишити калюжку в коридорі, але ж не таку велетенську… Можна припустити, що то був слон, до того ж геть нерозумний, бо Соня знала просте правило: хочеш залишити калюжу непомітною, зроби її на килимі, так не залишиться жодних слідів.

Книга «Розумна собачка Соня» допоможе полюбити читання більше 

Автор - Андрій Усачов наділяє собачку дитячими рисами характеру: безтурботність, гомінливість, винахідливість, непосидючість… Звичайно, перераховувати можна нескінченно. Можливо, Соня схожа на вашого малюка? Згадайте, коли він вперше зацікавився розеткою? Розумна собачка засунула туди свій хвостик, коли захотіла розмовляти точнісінько, як телевізор. Електричний струм завадив, а ще — він  не любить кісточок, тож із ним не виходить подружитися. Хто б міг подумати, але книга дитяча Розумна собачка Соня ознайомить свого маленького читача з правильним харчуванням. Точніше, з розмірами порцій. Подумайте самі, для чого їсти багато борщу, а смаколиків трохи? Виходить, люди абсолютно все перепутали. Собачка спробувала розібратися: у зеленій баночці знайшла гірчицю, її Іван Іванович їсть найменше, на самому кінчику ножа. Соня ж розумна собачка, вона точно зможе як слід поласувати. За лічені секунди повна ложка гірчиці опинилася в роті. А від однієї ложки можна перетворитися на вогнедишного дракона?

Головна героїня книги собачка Соня стане улюбленим персонажем вашого чада

Дитячий бестселер від Андрія Усачова довгий час не зникає з поличок книжкових магазинів. Собачка полюбилася не тільки дітлахам, але і їхнім батькам. Книга має як повчальні історії, так і розвивальні. Разом із Сонею ваша дитина вивчить ввічливі слова, захоче навчитися читати, стане дизайнером та прикрасить кімнату стильними малюнками.

Купити книгу «Розумна собачка Соня» — гарне рішення для батьків, яким набридло вигадувати казки або ж розповідати однотипні історії про лісових тварин, бабу з дідом та їхніх онуків. Історія насичена різнокольоровими ілюстраціями, які допоможуть розвинути мислення та уяву дитини. Особливо потішить дорослих ціна  «Розумної собачки Соні», адже зробити цікаву книгу доступною для всіх охочих — першочергова місія видавництва. Видання розширить світогляд дитини, надасть їй можливість розвивати мовлення. Видавництво Школа піклується про поціновувачів цікавих історій, створює для малят різнобарвний світ дитячої книги, у якому можна задовольнити вибагливий смак кожного читача. Купити картонки для найменшеньких, художню літературу та навчальні посібники ви можете на сайті Видавничого дому «Школа» або у торговельних представників в різних містах України.