Полігель – це унікальний матеріал для нігтів, який за короткий проміжок часу, завоював не аби яку популярність серед майстрів манікюру. Полігель, поєднує в собі кращі якості акрилу та гелю. Представлений матеріал, не сохне на повітрі, як акрил, не розтікається, як гель.

Даний матеріал, має декілька варіантів назв: полігель, акригель, та акрил гель. Назва залежить від фірми виробника. Тобто, один і той же продукт, різні бренди, називають по різному.

Через те, що акригель користується попитом у майстрів манікюру, купити його можна, майже у кожному спеціалізованому магазині манікюру міста Конотоп. А якщо не має часу ходити по магазинам, або бажання такого не має. То всі необхідні матеріали для нарощування и укріплення нігтів, можна придбати в Інтернет магазині livada.com.ua. Тут представлений великий вибір товарів для нігтів. Купуючи продукцію для нарощування в Інтернет магазині Лівада, Ви отримуєте не тільки якісний шопінг, а і приємні знижки.

Для зручності пошуку необхідних матеріалів, на сайті є спеціальні фільтри, за допомогою яких, можна знайти будь який продукт для нігтів. Для оптових покупців діють гарні знижки. Чим більше замовляєте продукції для нарощування, тим нижча буде ціна. Оптове замовлення зібрати не важко, бо завжди щось потрібно, то гель лаки новенькі хочеться, то кісточки різні, то декор для дизайну манікюру. Так і збирається необхідна кількість матеріалів, купуєте більше, а платите менше.

Доставку матеріалів для нігтів, можна замовити у будь який куточок України, головне, щоби там було почтове відділення. А якщо часу не маєте йти на пошту за посилкою, чи бажання такого не має, то в Інтернет магазині Лівада можна замовити кур’єрську доставку. Це дуже зручно, замовлення доставляють у зручний для Вас час, на будь яку адресу.

Ціна на матеріали залежить від об’єму матеріалу, а також від фірми виробника. Акригель однакового об’єму, але різних брендів, має різну ціну.

Акрил гель для нігтів, як з ним працювати

Акрил гель, зовсім не примхливий матеріал, з ним легко працювати як починаючим майстрам нігтьового сервісу, так и професійним майстрам манікюру. Акригель має гарну текстуру, не викликає алергії, чудово розподіляється по нігтю. Полігель, має 4 основних відтінки:

  • Прозорий
  • Білий
  • Прозоро-білий
  • Камуфляжний

Палітра кольорів полігелю достатньо різноманітна, але це основні відтінки.

За допомогою акри гелю, можна укріпити натуральну нігтьову пластину, або наростити гарні штучні нігті. Щоб Ви не обрали, укріплення або нарощення. Результат буде дуже гарний.