Меблі в офісі впливають не тільки на інтер'єр. Від них залежить комфорт, здатність концентруватися, продуктивність роботи і здоров'я працівників. Тому до вибору предметів офісного гарнітура потрібно підходити продумано. Причому особливу увагу слід приділити кріслам. Неправильно підібраний стілець змушує людину кілька годин сидіти в незручній позі. Він може стати причиною м'язових болів, проблем з опорно-руховим апаратом, затікання ніг, варикозного розширення вен.

Як вибрати крісло для офісу

Важливо враховувати призначення меблів. Якщо мова йде про стільці для персоналу, підійде порівняно недороге офісне крісло. Головне, щоб воно було зручним і практичним. Приблизно такі ж вимоги висуваються до стільців для конференц-залу. А от меблі для керівника повинні виглядати солідно. Тому зазвичай такі крісла набагато масивніші, виконані з дорогих матеріалів. При виборі стільців для відвідувачів акцент робиться на міцність, тому зазвичай вони мають литу конструкцію. Регулятори таким екземплярам не потрібні.

У продажу можна знайти операторські та комп'ютерні крісла. Перші компактні і порівняно недорогі. Зазвичай такі моделі оснащуються спинкою з регулюванням і підлокітниками. Вони відмінно підходять працівникам колл-центрів. Конструкція комп'ютерних крісел розроблена таким чином, щоб людина сиділа перед екраном в правильній позі. Тому для співробітників, які працюють за ПК або ноутбуком, слід вибирати такі меблі.

При покупці крісел варто перевірити всі елементи:

  • Підлокітники. Вони обов'язково повинні бути присутніми в кріслах для персоналу, кабінету керівника, конференц-зали. Відвідувачам можна замовити стільці без підлокітників — вони більш універсальні.
  • Спинка. Висока використовується в кріслі для керівника. Решта стільців зазвичай оснащується спинкою середніх розмірів. Оптимальний кут для роботи: 90 градусів. Вітається наявність регулювання, якщо мова не йде про стільцях для клієнтів (вони не будуть його використовувати). Спинка може бути виконана з сітки для забезпечення циркуляції повітря. Це особливо зручно в жаркий сезон.
  • Сидіння. Передній край повинен бути похилим. В іншому випадку він буде залишати слід на шкірі, погіршувати кровообіг.

Якщо мова йде про крісла для співробітників, начальства, вони повинні регулюватися по висоті. Рухома опора і коліщатка теж будуть перевагою — це зробить працівників більш мобільними.

Придбати крісла для офісу вигідно можна в інтернет-магазині «Економ Точка». Тут такі стільці представлені у великому асортименті.