Секція з бакалійними товарами – одна з найбільш відвідуваних у магазинах та супермаркетах. Це саме те місце, де зібрана найбільша кількість продуктів харчування. Щороку кількість українських та закордонних виробників продуктів харчування збільшується, а отже власникам магазинів та супермаркетів стає все важче зробити вибір, адже потрібно аналізувати майже кожну компанію перед тим, як почати з нею співпрацю. Як підприємцям зекономити свій час та час своїх працівників? Оптимальний варіант – це співпраця з такими оптовими базами продуктів харчування, як Чудо-Нива: тут представлені найбільш якісні бакалійні товари від багатьох українських виробників. Вся продукція проходить контроль якості, а за 22 роки роботи на ринку продтоварів компанія Чудо-Нива налагодила співпрацю з багатьма українськими виробниками бакалії. Тому власникам бізнесу буде вигідно робити замовлення круп, олії, макаронів оптом на оптовій базі напряму, без посередників.

Асортимент бакалійних товарів та особливості їх вибору

Борошно. Цей продукт реалізовується у магазинах та супермаркетах як у міцній паперовій тарі (вагою від 1 кг до 5 кг),так і на вагу. Закуповувати борошно у постачальників найвигідніше у мішках по 50 кг. Зберігати його потрібно на добре провітрюваних складах з невисокою вологістю, систематично перекладаючи мішки місцями, щоб запобігти злежуванню борошна.

Сіль та цукор. На оптових базах можна вигідно купити оптом сіль та цукор. Вони реалізовуються як в упаковках по 1 кг, 5 кг, 10 кг, так і на вагу. Сіль є декількох видів:

  • екстра;
  • кам’яна;
  • кам’яна йодована.

Дієтологи рекомендують додавати до страв саме кам’яну йодовану сіль, яка містить у своєму складі йод – мікроелемент, необхідний для щитовидної залози. Сіль екстра найчастіше використовують для наповнення сільничок у закладах громадського харчування та у домогосподарствах.

Олія. Покупці найчастіше шукають на плицях магазинів рафіновану та нерафіновану соняшникову олію. Також виробники пропонують дезодоровану, виморожену, гідратовану види олій. У асортименті магазину повинна бути представлена олія у бутлях різного об’єму – від 1 л до 5 л. Найвигідніші ціни на рафіновану олію оптом на сьогоднішній день пропонують оптові бази продтоварів.

Макаронні вироби. Коли ви купуєте макарони оптом дивіться на їх склад, упаковку та форму. Найбільшим попитом серед споживачів користуються з борошна вищого ґатунку. Найкориснішими вважаються макарони з твердих сортів пшениці, попит на них зростає. Тому подбайте, щоб така продукція також була представлена у Вашому магазині.

Інші види бакалійних товарів. До них належать: майонези, кетчупи, соуси, гірчиця, спеції, маргарин, сода, оцет, консерви та інші товари.

Чому співпраця з оптовою базою продтоварів – це вигідно?

Найвагоміші переваги співпраці з оптовими базами:

  • Найнижчі ціни – ось основна перевага закупівлі товарів саме на оптових базах. Вам не доведеться купувати бакалію у посередників з націнкою.
  • Широкий асортимент товарів.
  • Суворий контроль якості продукції.
  • Доставка власними вантажними автомобілями (у разі потреби клієнта).

Якщо Ви шукаєте надійного постачальника, який запропонує взаємовигідну співпрацю – звертайтеся у Чудо-Ниву: тут готові запропонувати гнучку систему знижок та широкий асортимент бакалійних товарів відмінної якості!