Урізноманітнити звичне меню допоможуть страви "гриль". Необов'язково замовляти їх в кафе або  ресторанах. Приготуйте самостійно м'ясо або рибу з димком - сучасна побутова техніка дозволяє отримати продукт преміум-якості навіть користувачеві без кулінарних навичок.

Визначаємося з виробником

Оптигриль Тефаль - популярний пристрій на українському ринку. Пов'язано це з наступними якостями техніки:

  • помірна вартість;
  • функціональність;
  • якість матеріалів;
  • простота використання;
  • ефективність.

Окремо треба відзначити компактність пристроїв - з їх зберіганням не виникне проблем.

Офіційний сайт Тефаль допоможе знайти гриль потрібної моделі. Тут пропонуються докладні описи пристроїв з фото. Також ресурс підкаже офіційних дистриб'юторів, де можна придбати техніку "Тефаль" з гарантією.

Різноманітність грилів

Бренд пропонує електричні грилі з розширеним функціоналом. Автоматична система приготування, корисні режими - “бургер”, “сендвіч”, “бекон”, і т.д. Є навіть опція готування заморожених продуктів. Передбачені програми для роботи з різними овочами, фруктами.

В інноваційних моделях в наборі пропонується пристосування для приготування закусок і випічки. За допомогою гриля зручно нагрівати різні страви.

Техніка розумна - за допомогою автоматичного сенсора час і температура регулюються відповідно до товщини шматків.

Критерії вибору

Виробник - перше, на що звертають увагу при покупці техніки. Далі електрогрилі порівнюють за параметрами:

Потужність. Зазвичай вона варіюється від 400 до 4400 Вт. Від потужності залежить швидкість приготування продуктів. Параметр також відбивається на вартості пристроїв.

Матеріали виробництва. Дуже добре, якщо для виробництва корпусу використовується метал, термостійкий пластик. Це забезпечить приладів стійкість до механічних впливів. До того ж за такою технікою простіше доглядати.

Особливості виконання. Перевіряються розміри, форма і вага обладнання.

Особливості техніки. Треба звертати увагу на кількість індикаторів, наявність знімного піддону, можливість регулювати кут нахилу робочої поверхні. Все це спрощує підготовку. Дуже добре, якщо виробник передбачив антипригарне покриття - воно не дозволить продуктам згоріти.

Потрібно враховувати нюанси. Наприклад, площа робочої поверхні - від цього залежить, скільки порцій вдасться приготувати за раз. Має значення довжина шнура приладу - вона визначає, де можна буде розмістити прилад під час використання.