Найзручнішим одягом завжди були джинси. До нас ця хвиля докотилась десь у 60-х роках, але тоді вибір був дуже мізерний. В наші часи з’явилось безліч різних марок та моделей, які комфортні, зручні та мають чудовий зовнішній вигляд. Жінки перестали соромитися носити штани.

Головна особливість

Для жінок у положенні були розроблені спеціальні джинси для вагітних. Грамотно підібраний варіант можливо носити увесь період, при цьому він буде зручним та комфортним. Головною особливістю є крій, який знаходиться віще області бікіні. Завдяки спеціальним вставкам й еластичному поясу можливо уникнути розтяжок, підтягнути шкіру, дока вона не повернеться в необхідний тонус. Перед тим, як придбати штани, слід звернути увагу на наступне:

  • Виріб не повинен тиснути на живіт. Приміряючи слід походити та присісти на стілець, щоб зрозуміти, наскільки в ньому зручно. Треба відчути, відрізняється чи ні жорстка крайка, чи не з’являються відчуття дискомфорту.
  • Якщо джинси занадто обтягують ноги це неправильно. В цьому випадку виконується перешкоджання кровообігу. Ноги необхідно берегти, особливо у період вагітності, адже на них в цей час зростає напруга. Із-за цього в останні місяці вас можуть чекати набряки, поява варикозу.

Виробники ставлять на джинсах для вагітних розміри, враховуючи поправки на трансформацію фігури. Слід купувати свій розмір, не потрібно шукати більший чи менший. Доречі купити онлайн можна на цьому зручному сайті: https://babylight.com.ua/dzhinsy/ua

Основні типи

Джинси для вагітних діляться на чотири основних види:

  • Перший – без еластичної вставки. В цьому випадку позаду талія більш завищена, попереду, навпаки, занижена. Пояс має спеціальні утягання або вставки. По мірі зростання животик лягає на його верхню частину. На початку третього триместру такий варіант може почати викликати незручності, але не обов’язково.
  • Другий – з еластичною вставкою під живіт. Майбутня матуся зможе вільно себе почувати та не переживати за здоров’я свого малюка. Така модель повністю безпечна й підходить на увесь період вагітності. Її можна носити як до пологів, так і після них.
  • Третій – з гумовим поясом під животик. Джинси гарно виглядатимуть навіть з укороченими футболками та майками. Пояс можливо приховати під одягом. Цей варіант допомагає зберегти шкіру у чудовому стані, не дасть з’явитися розтяжкам.
  • Четвертий – з еластичним поясом та високою посадкою. Живіт повністю закритий, завдяки чому такі штани підходять для холодної пори року. Термін користування починається з п’ятого місяця та продовжується до самої появи дитини.

Треба обирати ту модель джинсів для вагітних, яка буде для майбутньої матусі максимально комфортною.

Більше різноманітного одягу для вагітних ви можете знайти на сайті: https://babylight.com.ua/ua