Щоб зрозуміти, чи є у вас шанси знайти роботу за кордоном за спеціальністю чи без досвіду, слід вивчити ринок праці. Українці обирають сусідню країну тому, що тут є філії майже всіх відомих світових брендів і компаній, які готові прийняти спеціалістів. Також в Польщі можна влаштуватись і тим, хто не має спеціальної освіти. Для них завжди можна знайти вакансії на виробництві, в сфері обслуговування. Популярна робота в Польщі на фермі. Компанія «Робота за кордоном выд Андрія Марисюка» готова допомогти і надати інформацію тим, кого цікавить робота в Польщі для сімейних пар на фермі.

Вакансії на роботу на фермі

В Польщі багато роботи в сільському господарстві. Тому багато вакансій на сезонні роботи в теплицях, на фермах, збирання сільськогосподарської продукції. Праця в фермерських господарствах не вимагає особливих умінь чи навичок, але не є легкою. Вакансії на роботу на фермі передбачають догляд за тваринами, іноді обробка м’яса, прибирання приміщень. Велике навантаження витримати складно. Така робота підходить тим, хто звик працювати на землі. Не всім до вподоби кліматичні умови в теплицях. Тому, роботодавці висувають певні вимоги до працівників ферм:

 • дисциплінованість та відповідальність;
 • добре здоров’я, відсутність шкідливих звичок;
 • витривалість;
 • правильне виконання поставлених завдань.

Пропозиції роботи на фермі або теплиці актуальні для чоловіків та жінок, студентів. Також роботодавці охоче дають таку роботу сімейним парам. Працівники потрібні не лише на сезонні збирання овочів, фруктів, грибів, ягід. Роботи в теплицях, в корівниках, пташиних фермах тривають весь рік. Робочий графік майже всюди однаковий: 8-12 годин праці кожного дня, робочий тиждень 5-6 днів, вихідний – неділя. Хоча в сільському господарстві бувають винятки. Робота понад норму сплачується додатково. Оплата праці – погодинна, 5-8 злотих за годину, в день до 80 злотих. Праця за кордоном сімейним парам пропонується не лише на фермах, але і в сфері обслуговування, на підприємствах.

Працевлаштування чоловіків в Польщі

Найбільше пропозицій для чоловіків в сфері будівництва. Робочий день пропонується від 8 до 12 годин, 6 днів на тиждень. Може бути змінна праця. Робота в Польщі для чоловіків – можливість непогано заробити. Від роботодавців багато вакансій на посади:

 • інженер-будівельник (потрібна певна кваліфікація);
 • штукатури, малярі, арматурники, електрики, зварювальники – спеціалісти з досвідом роботи;
 • різноробочі – без досвіду.

Компанією Марисюка пропонується робота в Польщі для чоловіків без посередників. У країні також багато посад для висококваліфікованих робітників. На гарну зарплату можуть розраховувати спеціалісти таких напрямів:

 • програмісти, працівники телекомунікацій;
 • експерти в сфері безпеки;
 • інженери-технологи;
 • проектні менеджери;
 • менеджери з реалізації товарів.

Для такого працевлаштування чоловіків в Польщі необхідні спеціальні знання, володіння польською та іншими мовами.

Робота в Познані та інших містах Польщі

Це одне з найстаріших міст країни з високою якістю освіти, значним рівнем медичного обслуговування, розвиненою інфраструктурою, насиченим культурним та спортивним життям. За привабливістю робота в Познані на другому місці після столиці.

Сьогодні для працевлаштування в цьому місті необхідно мати польську робочу візу. Компанія Марисюка допоможе оформити документи, знайти вакансії за напрямом Познань – робота пропонується у різних сферах. Без дозволу на роботу приймають мігрантів з України, які йдуть на короткотривалі вакансії (не більше 180 днів на рік) – спеціалісти низької кваліфікації та працівники робочих професій.

Робота в Познані чоловікам пропонується в компаніях міжнародного рівня та польських, в економічному секторі, в сфері будівництва, сільського господарства, на заводах і фабриках. Робота в містах Польщі доступна і жінкам: пакувальниці, швачки, доглядальниці, прибиральниці, покоївки.