Кахельні печі - відмінне рішення для людей, які хочуть в будинку справжнього тепла і затишку, вони цінуються за гарний зовнішній вигляд і здатність повільно відводити тепло, що виділяється. Цей традиційний метод опалення має не тільки естетичну цінність, але і при правильному використанні може стати джерелом значної економії. Ви зацікавлені в покупці? Відвідайте інтернет магазин «EUROKAMIN», де представлений великий і різноманітний вибір. Кахельна піч ціна якої доступна для кожного покупця, представлена ​​в розмаїтті видів з вибором за технічними характеристиками і виробнику.

Звідки походить назва кахельна піч?

Від матеріалу, з якого виготовлений корпус. Піч виготовлена ​​з керамічної плитки, покритої глазур'ю, стійкою до високих температур. Однак найбільш важливою частиною печі є: камера згоряння, яка представляє собою готову топку зі сталі, облицьовану керамічною плиткою. Кумулятивна маса зберігає тепло і передає його назовні. Паливо - дрова, брикет. Завдяки різноманітності розмірів, видів, ви зможете вибрати піч для будь-якого приміщення.

Переваги печі:

  • Піч відрізняється високим ступенем безпеки. Закрита камера згоряння, навіть найгарячіша, дозволяє безпечно доторкатися до неї або спиратися на неї. Це дуже важливо, коли в будинку є маленькі діти.
  • Кахельна піч додаткове джерело тепла здатна дуже довго підтримувати високу температуру. Також варто відзначити, що це рішення дуже екологічно, оскільки деревина є більш екологічним чистим паливом, ніж вугілля.
  • Вона також впливає на естетику інтер'єру. Дизайн підійде як для класичних, так і для сучасних інтер'єрів. Сучасний дизайн і сучасні конструкції дозволяють поєднати гідності печі з каміном.

Сьогоднішні печі шикарні і елегантні. Виконані з красивої плитки, вони велично виглядають і приносять комфорт в чарівному танці вогню. На сайті; https://euro-kamin.com.ua/ магазину «EUROKAMIN», можна вибрати оптимальний варіант печі з урахуванням особистих переваг. Вибір печі багато в чому залежить від ваших очікувань від системи опалення. Купуючи кахельную піч, ви створите високий тепловий комфорт і затишну атмосферу в домі.

Переваги покупки:

  • Великий і різноманітний вибір модифікацій.
  • Широкий ціновий діапазон. Доступні ціни.
  • Доставка по Україні.  
  • Консультація фахівців.