В Україні з року в рік зростає кількість автомобілів, пригнаних з Нідерландів. Купувати б/у автомобілі закордоном дешевше, стан таких транспортних засобів значно кращий. Очевидно, що пригін авто з Нідерландів – це прекрасна можливість придбати новенький автомобіль бажаної марки й комплектації. Але покупка й доставка машин пов’язана з багатьма складностями, які рядовому автомобілісту незрозумілі. Що ж робити тим, хто хоче пригнати машину з Нідерландів в Україну й нічого про це не знає?

Ви також зацікавилися покупкою авто в Нідерландах? Оберіть для себе послуги автопригона на VARTA.UA й отримаєте усесторонню допомогу у розв’язанні цих питань. Фахівці проконсультують вас з вибором, допоможуть з пошуком машини, оформленням документів, детально розкажуть, як пригнати авто з Нідерландів в Україну і при цьому добре зекономити. Не сумнівайтесь, що професійна підтримка знадобиться вам у такій відповідальній і складній справі. 

Вітчизняний автомобільний ринок, на жаль, не радує низькими цінами, різноманіттям і якістю. Доводиться шукати альтернативу і підбирати машини з іноземною реєстрацією. Зокрема, багатьох людей приваблюють авто з Нідерландів. Кількість пригнаних з-за кордону автомобілів останнім часом стрімко зростає, адже є багато причин купувати європейські авто:

  • ідеально рівні дороги в Нідерландах не зношують ходову систему машини. Автомобілі постійно перевіряють в СТО, своєчасно ремонтують. Все це вказує на чудовий стан транспортних засобів;
  • в Нідерландах існує найдешевший автомобільний ринок. Тут також є відкритий аукціон, де ціни у два рази нижчі, ніж в автосалоні;
  • пригнати машину з цієї країни можна за 4-7 днів. Налагоджена транспортна розв’язка спрощує доставку в Україну.

Навіщо брати на себе купу турбот з покупкою машини, якщо можна довірити цю справу професіоналам. VARTA.UA знає все про особливості й правила продажу авто в Нідерландах, орієнтується в тутешньому ринку, щоб підшукати для вас найкращі пропозиції. Звертайтесь до спеціалістів і відчуйте всю вигоду такого співробітництва. Ви можете зекономити:

  • гроші – визначте максимальну цінову планку і вам підберуть варіант під неї;
  • час – не відривайтесь від роботи та інших справ;
  • сили – не заморочуйтесь з пошуком авто, перебиранням десятків варіантів.

Купувати та приганяти машини з Нідерландів тепер простіше, коли всіма справами займаються співробітники VARTA.UA. Найкращий вихід – звернутися до посередників. Компанія допомагає автомобілістам купувати нові автомобілі закордоном, оформляти документи та багато іншого. Тут вас очікує повноцінна допомога у розв’язанні всіх питань.

Компанія VARTA.UA знає все про те, як пригнати машину з Нідерландів в Україну. Фахівці допоможуть обрати відповідний для вас варіант, оформити потрібні документи й доставити транспорт в зручне для вас місце. Співробітництво з компанією виключає будь-які ризики для вас. Звертайтесь й переконайтесь у всіх перевагах професійного підходу.