Сьогодні існує величезна кількість різноманітних засобів і методів, які дозволяють захистити зовнішні елементи авто від різних негативних факторів впливу. І одним із найсучасніших і найпрогресивніших підходів є використання спеціального нанопокриття (нанокераміки) для кузова і скла автомобілів.

Сама процедура нанесення нано покриття для авто потребує наявності не тільки досвіду, а й відповідного обладнання, тому її краще довіряти професіоналам.

В загальних рисах технологія нанесення матеріалу має наступний вигляд:

  • поверхня ретельно миється й очищається від всіх забруднень;
  • проводиться обробка поверхні знежирювальними складниками, які не мають негативного впливу на кузов і скло;
  • полірування поверхні й усунення різноманітних дефектів для отримання гладкої глянцевої поверхні;
  • нанесення нанокерамічної покриття на поверхню кузова чи скла (нанесення проводиться в 3-10 шарів в залежності від типу речовини);
  • висушування (займає близько 5-8 годин).

При роботі з нанокерамікою важливо дотримуватися рекомендацій, які вказують виробники. Адже представлені на ринку суміші достатньо сильно відрізняються з точки зору складу й особливостей їх використання. Величезний вибір нанокерамічного покриття ви зможете знайти на сайті https://nanomarket.ua/, тут доступні засоби від відомих виробників з надійною репутацією.

До переваг використання нанопокриття можна віднести:

1. Високі захисні показники. У порівнянні з іншими кузовними покриттями, нанокераміка характеризується універсальністю й високою надійністю. Так, вона здатна захистити поверхню кузова і скла від сколів, подряпин, різноманітних хімічних впливів, ультрафіолетового випромінювання та ін.

2. Декоративний ефект. Окрім захисту, керамічне покриття забезпечує ефект гладкої глянцевої поверхні на достатньо тривалий термін. Цього практично неможливо досягнути звичайним поліруванням.

3. Простіший догляд. Керамічне покриття характеризується здатністю відштовхувати бруд, тому навіть в погану погоду ви зможете обійтись без миття протягом декількох тижнів.

Довговічність керамічного захисту напряму залежить від дотримання всіх правил роботи з матеріалом, а також підбору якісного засобу. В середньому термін його збереження становить 12-24 місяців.

Важливо зазначити, що довговічність захисту також визначається інтенсивністю експлуатації транспортного засобу. При щоденних поїздках в середньому по 2-5 годин покриття потребує відновлення вже через 12-15 місяців. При цьому повторна обробка обійдеться набагато дешевше.

Захисне нанопокриття для скла й кузова є більш доцільною та ефективною заміною іншим способам обробки деталей, адже вони забезпечують кращий рівень захисту протягом більш тривалого періоду. Крім того, таке покриття перетворює зовнішній вигляд автомобіля, дозволяючи зберегти його блиск.

Кузов і скло є більш схильні до різноманітних зовнішніх впливів, ніж інші елементи автомобіля. Ультрафіолетове випромінювання, каміння, дорожні реагенти, пил, волога, бруд сприяє їх швидкому зносу і втраті зовнішнього вигляду. Тому виникає необхідність в додатковому захисті кузову і скла автомобілів.