Сьогоднішнє достаток одягу і взуття дозволяє майбутній мамі підібрати стильний і красивий гардероб. Базовим критерієм при виборі одягу в період очікування малюка є зручність.

Ознайомитися з великим асортиментом одягу для вагітних можна на сайті https://mamacity.ua/

Основою завжди є проста лаконічна одяг, без специфічного стилістичного напрямку. Помилковим є думка про смакоту базового гардероба. Насправді образ може вийти вельми неабияким, якщо використовувати:

  • речі різної фактури;
  • кольорові або принтовані.

Речі з відділу не для вагітних

Відмінним вкладенням коштів стануть предмети одягу, які можна буде носити і в період очікування малюка, і після пологів.

Жилет / жакет

За допомогою цього оптимального предмета гардероба можна освіжити будь-який образ і поєднувати його з будь-яким низом.

Краще віддавати перевагу своєму звичайному розміру одягу, щоб плечі були правильно посаджені. Модель вибирайте подовжену, щоб візуально витягнути силует і йти в ногу з часом.

Светр або кардиган oversize

Цей предмет одягу краще теж вибирати подовженим, і поєднувати його з вузькими джинсами або легінсами. Важливо, щоб светр або кардиган сидів вільно, залишаючи місце зростаючому животику. Після пологів можна буде носити його під пояс, тим самим подарувавши друге життя не нової речі.

Вільна туніка або топ

Цей тип одягу не втрачає своєї актуальності вже багато років, незалежно від положення його власниці. На ранніх термінах туніка або топ вільного крою допоможуть приховати намітився животик, а на пізніх додадуть зверну легкість. До того ж, такий варіант буде користуватися високим попитом і після зустрічі з довгоочікуваним малюком, а також виявиться зручним одягом для годування.

Речі з відділу Для вагітних

Незважаючи на великий вибір предметів гардероба в звичному массмаркеті, є ряд речей, за якими краще відправитися в спеціалізовані магазин.

Джинси

Звичайний звичний формат цього одягу позбавляє дівчат в положенні використовувати її на пізніх термінах. Однак сучасний світ дає можливість придбати спеціальні джинси з широкою м'якою гумкою для зростаючого животика.

Колготки

Вагітній жіночій фігурі надзвичайно йдуть різні фасони суконь і спідниць. Однак нерідко погодні умови змушують вдаватися до такого предмету одягу як колготки. Щоб не відчувати дискомфорту від тугий гумки цієї речі, рекомендується придбати спеціальні колготки для вагітних, в яких передбачено місце під зростаючий живіт.