Велика лінійка БМХ велосипедів включає моделі різної вартості — від бюджетних до дорогих, розрахованих на професійних райдерів. Про те, скільки коштує бмікс, детальніше розповість консультант інтернет-магазину KINGS BIKES, до якого потрібно обов'язково звернутися якщо купуєте байк вперше і не володієте достатніми навичками для вибору моделі з оптимальними технічними характеристиками. Спеціаліст врахує всі побажання, акцентуючи увагу на пріоритетних критеріях вибору — стилі катання, технічності моделі.

Вибираємо байк за стилем катання

Існує п'ять основних стилів катання, і кожен з них вимагає від велосипеда особливих характеристик. Для Race доцільно вибирати байки з:

  • полегшеною рамою;
  • без гальм;
  • з покришками з глибоким, агресивним протектором.

Це самий швидкісний стиль катання — гонки на трасах, аналогічні мотокросу. Велосипед з бюджетного сегмента не підійде, так як недорогі моделі оснащені сталевою рамою, яка важче комбінованих аналогів, виготовлених зі сталі і Cr-Mo сплаву. Вартість таких моделей починається з 13000 грн.

Райдери, які катаються в стилі "стріт", при якому активно задіюються елементи міського ландшафту, виконують трюки і складні обертання, стрибки з дахів на байках з:

  • пегами для ковзання;
  • втулками-фрикостерами;
  • міцними рамами;
  • широкими, товстостінними покришками;
  • без гальм.

Для виконання складних акробатичних трюків в стилі Flatland підійдуть байки з короткими, легкими рамами і невеликим виносом, товстими пегами. Особливості байків для стилю park-легка вага, тонка, накатистая гума, короткі пір'я. Велосипеди для Dirt комплектуються широкими покришками зі значним протектором і заднім гальмом-передній відсутній.

Купівля байка в KINGS BIKES

Якщо початківець райдер не визначився зі стилем катання, досить купити модель зі стандартними характеристиками. Займаючись БМХ-спортом велосипедист вибере стиль катання, після чого велосипед можна доопрацювати — зробити це нескладно, оскільки в інтернет-магазині KINGS BIKES представлений великий асортимент запасних частин і компонентів для байків різних рівнів технічності.

Проконсультуйтеся зі співробітниками KINGS BIKES, обговоріть ситуацію, вказавши зріст райдера, рівень навичок і стиль катання. Більш професійної та адекватної консультації ніж в цьому інтернет-магазині з продажу велосипедів BMX, вам не запропонує жодна торгівельна точка в Україні.