Групова робота - найефективніша робота. Комунікація, координація та узгодження приносять найкращі результати, набагато більше, ніж індивідуальні зусилля. Досягнiть балансу між спілкуванням і високою ефективністю часу з онлайн-інструментами, платформи Бітрікс 24, яка перетворює кожне взаємодія в простий і приємний досвід. Віддаленій офіс за допомогою сервісу Бітрікс 24 стане для вас не тільки ефективним видом роботи, але і менш витратним. У вас є проблеми з координацією і організацією власного бізнесу? Це складно, ми знаємо! Наше рішення досить просте: використовуйте можливості простий організації віддаленого офісу, Бітрікс24 дозволяє вам зробити це за допомогою декількох кліків.

Чому варто скористатися сервісом Бітрікс 24?

  • Платформа Bitrix24 допоможе вам підвищити ефективність бізнесу і безперешкодно поєднувати тисячі взаємодій з працівниками та клієнтами компанії одночасно. Підвищення ефективності на особистому і командному рівні. Деякі збої в процесі роботи просто непередбачувані, але поки ви оснащені ефективними інструментами, ви можете вирішувати поточні проблеми. Бітрікс24 допомагає з усім, що вам потрібно планувати і реалізовувати. Автоматизуйте свою роботу і насолоджуйтеся тим, що вам подобається найбільше!
  • Програма об'єднує систему соціальної интрасети з інструментами CRM, які включають відстеження контактів, управління лійкою продажів, обмін повідомленнями, планування діяльності та календарі, які дозволяють вашій команді швидко управляти важливими частинами інформації з центральної програми. «Бітрікс24» допоможе вам зберігати спокій, організовувати процес віддаленої роботи і завжди бути в курсі подій, незалежно від місцезнаходження.

Платформа Bitrix24 вирішує проблему роботи віддаленого офісу, управління персоналом і програм управління завданнями, об'єднуючи все це і багато іншого в одному місці. Найбільше це спосіб спростити офісну логістику і організацію.