Робот пилесос РовентаУ сучасній побутовій техніці високо цінуються такі якості, як функціональність і автономність. Виробники враховують це і випускають великий асортимент обладнання, яке практично не вимагає втручання користувача.

Роботи-пилососи Ровента відносяться до цієї категорії пристроїв. Побутова техніка здатна самостійно провести очистку території та навіть повернутися на станцію для підзарядки.

На що звертати увагу при виборі робота-пилососа?

Устаткування діє від акумулятора, тому в першу чергу потрібно оцінити його автономність. Слід дізнатися, як довго робот-пилосос зможе працювати на одному заряді. Бажано, щоб час перевищував  40 хвилин. За цей період обладнання встигне ретельно опрацювати кілька кімнат. Звичайно, для просторих апартаментів краще вибирати робот-пилосос з запасом автономності. Наприклад, для великого будинку цілком підійдуть моделі від «Ровента», здатні працювати 100-150 хвилин. Залежить автономність від ємності акумулятора. Однак батарея також впливає на розмір техніки.

Швидкість робота теж має значення. Занадто повільний пилосос може розрядитися швидше, ніж закінчить прибирання. Бажано, щоб на кімнату середніх розмірів витрачалося не більше 10-15 хвилин.

Корисно враховувати час, за який робот-пилосос може повністю зарядитися. Процес триває кілька годин. Бажано - не більш 8. У цьому випадку обладнання цілком можна буде заряджати вночі.

Виробники наділяють роботів різними можливостями. Варто звернути увагу на:

  • здатність орієнтуватися в просторі (обходити меблі);
  • опцію самостійного повернення для підзарядки;
  • функцію визначення ступеня забруднення;
  • можливість відстроченого старту;
  • здатність прибирати воду.

Прохідність пилососа теж не завадить оцінити. Добре, якщо він здатний долати двірні  поріжки. Також перевірте, чи може обладнання проходити під меблями. Для цього воно повинно бути плоским та невисоким.

Що стосується форми, найчастіше вона кругла. Такий варіант виглядає акуратно і ергономічно. Однак квадратні моделі краще усувають бруд уздовж стін.

Де замовити робот-пилосос?

Якщо вас цікавить техніка від французького бренду «Ровента», можна знайти її за допомогою сайту Rowenta.ua. Тут ви зможете замовити робот-пилосос фірми у офіційних представників виробника. Це дозволяє не переплачувати посередникам. До того ж продавець надасть сертифікати та дійсну гарантію на обладнання. У разі поломки у вас не виникне проблем з безкоштовним ремонтом або заміною.