Наближається літній сезон. Кожна дівчина збирається на пляж і вже зараз підбирає собі купальник, в якому вона буде виглядати чудово. А для цього потрібно, щоб купальник підкреслив всю красу фігури і приховав недоліки, якщо вони є. Тому під час вибору купальника дівчині необхідно чесно оцінити свою фігуру, визначити красиві частини тіла і частини тіла, які найкраще приховати від сторонніх очей.

Дівчата з маленькими грудьми при виборі купальника повинні звернути увагу на бюстгальтер. Він повинен бути з ефектом додаткового обсягу, бажано на бретельках. На таких дівчат будуть дуже непогано виглядати і бюстгальтери без бретелей. Візуально збільшать груди горизонтальний малюнок і забарвлення, яка повинна бути зверху світліше.

Якщо ж груди великі, то вибір повинен впасти на купальник, в якому бюстгальтер на кісточках і добре утримує груди. Прекрасно підійде купальник, який кріпиться на шиї, а ще краще, якщо він буде зав'язуватися і на шиї і на спині. Бретельки повинні бути не дуже тонкі.

Для високих дівчат краще підійде купальник світлого відтінку. Якщо модель злита, то на ній добре будуть виглядати різні вирізи. Таким дівчатам краще не вибирати купальник, на якому є вертикальні лінії.

Дама з короткими ногами повинна вибирати купальник, в якому труси вирізані по стегнах. Одноколірний злитий купальник, в якому глибокий виріз, теж прекрасно підійде таким дівчатам.

Для повних дівчат підійде злитий купальник темних, тьмяних тонів з вертикальними вставками. Краще віддати перевагу купальнику з еластичної тканини, можна вибрати і виріб коригуючого крою. Розмір повинен завжди відповідати розмірам фігури, не можна зупиняти свій вибір на купальнику, який за розміром менше потрібного, оскільки це додасть ще більшої повноти.

Дівчина з широкими стегнами повинна віддати перевагу купальнику, до якого буде додаватися спідничка з тонкої тканини без малюнка. Верх обов'язково повинен бути яскравим і барвистим, щоб відволікав увагу від нижньої частини.

Якщо ж дівчину бентежить, що у неї широкі плечі, то при виборі купальника їй потрібно звернути увагу на моделі з глибоким декольте і бретельками, зав'язуються на шиї.

Якщо ж дама з ідеальною фігурою, то вона може вибрати бікіні і буде в ньому чарівна, оскільки мало хто може собі таке дозволити.

У наш час ринок пропонує широкий асортимент купальників різної кольорової гами і різноманітного фасону. Будь-яка дівчина може вибрати модель, яка додасть її тілу досконалості.

Джерело: Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу для всієї родини Fashion4you.ua