Наркоманія - психосоматичне захворювання, для перемоги над яким потрібна допомога професійних медиків і психологів. Пройти повноцінне та результативне лікування наркоманії в Києві можливо, звернувшись за допомогою до наркологічної клініки «Адомед».

«Адомед»: ключ до перемоги над наркотичною залежністю

Наші пропозиції - наші високі результати

«Адомед» пропонує ефективне лікування наркоманії в умовах госпіталізації:

  1. Проведення комплексної детоксикації організму.

  2. Цілодобовий виклик фахівців додому для надання екстреної медичної та психологічної допомоги.

  3. Примусове лікування наркоманії методом інтервенції - проведення мотивуючих бесід.

  4. Безкоштовні цілодобові консультації у телефонному режимі.

  5. Попередня діагностика та розробка індивідуального терапевтичного курсу.

  6. Надання допомоги членам сім'ї пацієнта та лікування співзалежності.

Лікування проводиться анонімно, що дозволяє уникнути розголосу, засудження з боку соціуму та інших проблем. «Адомед» пропонує лікування в умовах госпіталізації, тільки так можна захистити пацієнта від згубно впливаючого на нього оточення, виключити ризики вживання наркотику, надати необхідну допомогу та підтримку в будь-який час доби.

Багато наркозалежних та їх рідні бояться самого слова госпіталізація, це марно. Клініка створює для своїх постояльців найкомфортніші умови - проживання у затишних котеджах з сауною, парковою зоною, спортзалом, дієтичне здорове повноцінне харчування (спеціально розробляється дієтологом), лікування супутніх захворювань, організація дозвілля та проведення різних заходів.

Зміна умов і здорове терапевтичне співтовариство, тимчасова ізоляція від зовнішнього світу з його проблемами та спокусами позитивно позначається на стані реабілітантів і в значній мірі скорочуює процес одужання.

Про необхідність примусового лікування наркозалежності

Більшість наркоманів заперечують наявність залежності та категорично відмовляються від допомоги фахівців. У медицині це називається стадією заперечення. У такому випадку необхідно примусове лікування наркоманії в Києві - послуга, яку також надає «Адомед». Така терапія не пов'язана з психологічним або моральним насильством.

Примусове лікування наркозалежності є психологічна робота, метою якої є формування у пацієнта чіткого усвідомлення своєї проблеми та її наслідків, формування правильних мотивацій та бажання позбутися від наркоманії.

Для цих цілей застосовують метод інтервенції. Співробітники клініки не надають жорсткого тиску на психіку пацієнта та шукають індивідуальний підхід до кожної людини, з урахуванням особливостей його характеру, темпераменту, особистісних якостей.

Мотивуючі бесіди можуть проводитися, як у клініці, так і в більш комфортних для пацієнта домашніх умовах. При необхідності до методу інтервенції підключається зняття абстинентного синдрому і проведення програми ДЕТОКС.

Один дзвінок на шляху до порятунку

Хочете вирватися з наркотичного полону або врятувати свого близької людини? Тоді все, що вам потрібно зробити - це прямо зараз зателефонувати до клініки «Адомед» для отримання додаткових консультацій, відповідей на питання, що цікавлять.

У телефонному режимі можна викликати фахівця додому, домовитися про проведення діагностики та первинної консультації або ж госпіталізації пацієнта. Або ви можете заповнити форму зворотного зв'язку на сайті https://adomed.org/lechenie-narkomaniii .