Щоб ваші кросівки або кеди завжди радували вас своїми чудовими експлуатаційними характеристиками і прослужили максимально довго, для цього буде потрібно правильний догляд. Відмінних результатів дозволить досягти дотримання надзвичайно простої інструкції по догляду за спортивним взуттям - кросівки або vans кеды. Рекомендується ретельно обробити нові шкіряні кросівки одним з різновидів спеціальних захисних спреїв, поки поверхня матеріалу, досить зволожена, не припинить вбирати засіб. Потім за допомогою сухої м'якої ганчірки слід ретельно натерти взуття.

Від бруду слід очищати кросівки за допомогою виключно сухий щітки. Мийка здійснюється теплою водою вручну із застосуванням засобів, що очищають, куплених в спеціальних спортивних магазинах. Оскільки деформацію поверхні можуть створити різкі температурні перепади, тільки при кімнатній температурі можлива подальша сушка кросівок. Мокрим або вологим взуттям користуватися не рекомендується, це може стати причиною деформації і пошкодження кросівок. Якщо ви робите ранкові щоденні пробіжки або займаєтеся спортом професійно, то краще позбавитися від сильно зношеного взуття, навіть якщо своєї зовнішньої декоративності воно ще повністю не втратило. При цьому вже мало що залишилося від його стабілізуючих і амортизувальних властивостей. Якщо ви хочете підібрати у Конотопі брендові кросівки adidas або nike в залежності від обраного вами виду спорту, ви можете в магазині на http://webmoda.com.ua/catalog/nike ознайомитися з каталогом.

Зверніть увагу, що в залежності від матеріалів можуть відрізнятися тонкощі догляду за кросівками або кедами. Так, не варто мити шкіряне взуття, досить періодично його протирати губкою або вологою м'якою ганчіркою. Такі кросівки після кожного просушування потребують систематичної обробці взуттєвим кремом поверхні. Спеціальні щітки використовуються для замшевих кросівок. Взуття із замші мити не бажано, проте періодично не забувайте замшеві кросівки обробляти спеціальними водовідштовхувальними складами. За кросівками з новітніх синтетичних матеріалів доглядати найпростіше, їх можна навіть при певній температурі випрати у воді.