Картинки по запросу Оптовий магазин продукції від ТМ Рошен

Спробуймо знайти у своїй памяті найяскравіші дитячі спогади. У багатьох такі події повязані зі святами, коли дарували солодощі. Січень. Ранок. Батьки роблять вигляд, що досі сплять, а діти спотикаючись біжать до ялинки  перевірити, що залишив для них Дід Мороз. Від цих спогадів стає тепло та затишно. Батьки завжди намагалися підібрати для своєї дитини солодощі найвищої якості. Саме тому найчастіше святкові мішечки наповнювалися продукцією відомого українського виробника – Roshen.

Сьогодні «Рошен» roshen.kh.ua/новогодние-подарки-рошен виробляє більше 320 видів шоколаду, цукерок, карамелі, печива та тортів. Придбати найсвіжішу продукцію до будь-якого свята або до сімейного чаювання можна у магазин рошен харьков.

Шоколад, карамель або печиво? Що обрати?

В магазині покупцям пропонується обрати з багатьох позицій саме той кондитерський виріб, що стане вдалим доповненням до сімейного столу.

-          Шоколадні фігурні вироби. У вигляді маленьких шоколадних ляльок та в інших формах застигла фантазія розробників Рошену: Дід Мороз і сніговички, пандочки та зайчики, тигренятка та дракончики.

-          Карамель. Гра кольорів та форм відображена у розмаїтті карамелі - Коффелайк, Йогуртіні, Карамелькіно, Евкаліпт-ментол, Лолі-пупс та Рачки.

-          Цукерки. Джонні Кроккер, «Шоколапки» з нугою та горіхами, Корівка, Crazy Bee, Minky-Binky, Le'Marmalade.

-          Цукерки у коробках. Яскраве оформлення кожного пакунку доповнює смак шоколадних цукерок з наповнювачами на будь-який смак: Chocolateria, Tibi Pralines, Вечірній Київ, Nut Cream, Подільська стріла.

-          Хрусткі вафельки з різною начинкою – шоколадною, горіховою або молочною – Артек, Konafeto, «Сливки-ленивки», Roshetto.

-          Бісквітні рулети – ніжне бісквітне тісто з натуральними наповнювачами: фруктовими, зі згущеного молока, тирамісу або п’янкої вишні.

-          Спеції, розпушувачі, підсоложувачі та інші компоненти для вдалої домашньої випічки.

Чим підтверджується якість продукції?

Якість продукції, санітарні норми виробництва, смакові якості постійно контролюються згідно системи управління якістю згідно міжнародних стандартів ISO та IFS.

Варто завітати саме у фірмовий магазин Рошен у Харкові, бо саме тут народжується солодка казка для кожного клієнта – від маленького хлопчика чи дівчинки до дорослого ласуна. Сервіс магазину постійно вдосконалюється, а кожна позиція потрапляє на полиці у найкоротші терміни після виробництва.

«Рошен-Харків» - місце, де солодощі стають втіленням дитячих мрій та фантазій!