Напевно важко знайти таку людину, яка б не прагнула забезпечити собі максимальний рівень комфорту, як під час роботи, так і під час відпочинку. За комфортний мікроклімат приміщень відповідає багато факторів, але одним з найважливіших варто назвати рівень природнього освітлення. Занадто яскраве сонячне світло, яке заповнює кімнату, може розбудити зранку або не дати виспатися вдень. Пекуче літнє сонце перегріває кімнату і приносить великий дискомфорт. Відблиски на екранах монітора або телевізора також не потішать користувачів. Захиститися від надлишку сонячного світла, відрегулювати освітленість і забезпечити комфортне перебування в кімнаті допоможуть http://dekor-ok.com.ua/kupiti-zhalyuzi-na-vikna-u-kiievi/ жалюзі на вікна.

Жалюзі на сучасному ринку з’явились досить давно і, не дивлячись на появу інших видів конструкцій, таких, наприклад, як ролети, не втратили своєї популярності та затребуваності і сьогодні.

Жалюзі на ринку представлені двома видами систем - вертикальні та горизонтальні. Назву вони отримали від способу розташування ламелей - горизонтальне та вертикальне. Для виготовлення жалюзі використовуют різні матеріали різноманітних забарвлень та текстур, що дозволяє їм вже дуже довгий час не втрачати популярності серед споживачів. Ціна жалюзі http://dekor-ok.com.ua/cini-na-vertikalni-zhalyuzi-127-mm/ зазвичай нижче від інших сонцезахисних моделей та  нічим не поступаються їм по легкості установки, надійності, довговічності і простоти обслуговування.

Вертикальні жалюзі http://dekor-ok.com.ua/kupiti-zhalyuzi-u-vinnici/  - універсальна сонцезахисна система. Вони затребувані в приміщеннях різного призначення і дизайну. Виготовляються з різних материалів з шириною ламелі 127 мм або 89 мм, різної довжини і ширини в залежності від параметрів вікна. Вони якісно захищають від палючого сонця, дозволяють легко і швидко відрегулювати потоки сонячного світла, що надходить через вікно до кімнати, а також дозволяють повністю закрити або повністю відкрити вікно. Управління - інтуїтивно просте. До того ж, вертикальні жалюзі можуть застосовуватися і для швидкого та еффективного зонування приміщень і перекриття дверних проємів з метою економії місця та вільного простору.

Горизонтальні жалюзі чудово виглядають не тільки в офісних установах, але і завдяки різноманітності забарвлень широко застосовуються в домашніх умовах, наприклад, чудово виглядають на верандах, балконах або кухонних вікнах. Горизонтальні моделі також отримали ламелі різної ширини - 16 і 25 мм. Вибір залежить від ваших уподобань та параметрів конструкції.

Горизонтальні жалюзі використовуються і як самостійна сонцезахисна система, і можуть гармонійно поєднуватися з порт’єрами, шторами та гардинами. За їх допомогою ви з легкістю відрегулюєте інтенсивність природнього освітлення, а також, зможете повністю відкрити або закрити вікно. 

Які вибрати жалюзі – вертикальні або горизонтально, класично білі або кольорові, а може навіть комбінувати їх - вирішувати тільки вам. Головне віддавайте перевагу надійним продавцям, які не тільки точно виконають ваше замовлення, але і створять для вас на 100% надійну та якісну систему.