Головні правила купівлі квартири - чого слід уникати

Знайти ідеальну для покупки квартиру дуже непросто. Навіть з огляду на нюанси розташування і багато інших чинників, можна отримати не зовсім вдалий варіант, який буде доставляти більше незручностей, ніж задоволення, при цьому виною всьому буде невдале планування. У зв'язку з цим сьогодні ми розглянемо 6 варіантів планування, яких слід уникати при підборі житла.

Чого слід уникати при купівлі квартири?

Вільне планування

Об'єкти нерухомості, які мають вільне планування, сьогодні дуже популярні, через що ціна на них дуже висока. В середині таких квартир розташовуються тільки несучі стіни або колони. На перший погляд може здатися, що це рай для творчої особистості. Однак насправді все трохи інакше. Справа в тому, що на плані, затвердженому БТІ, завжди вказується розташування кухні, вентиляційних висновків, санвузлів і навіть кількість кімнат. Тому будь-які вносяться до планування зміни доведеться узгоджувати. Під час придбання подібних квартир фахівці рекомендують звертати увагу на план БТІ, а не на слова «вільне планування», так як всі споруджувані конструкції необхідно буде узгоджувати. Крім того, подібне планування має на увазі виконання повного спектру робіт з ремонту, що обійдеться дуже недешево.

Недостатня кількість вікон

Наявність природного світла дуже важливо для забезпечення затишку в квартирі. Тому при виборі житла слід звертати увагу на наявність вікон. Квартира вважається ідеальною, якщо площа її вікон становить приблизно 1/7 від загального розміру житлової площі. При цьому мінімальний показник даного параметра має дорівнювати 1/10.

Великий балкон

Спочатку може здатися, що великий балкон є перевагою квартири. Однак насправді це не так. Після його застеклення або приєднання до житлової площі власнику доведеться задуматися над модернізацією системи опалення та утеплення даної частини квартири, що обійдеться в чималу суму.

Нестандартні форми

Сьогодні молодь намагається купити квартири, маючи унікальне дизайнерське планування, щоб відпочити від обридлих хрущовок. Однак таке рішення є не зовсім вдалим, так як наявність незвичайних форм і гострих кутів не дозволяє раціонально розміщувати меблі, що негативно відбивається на розмірі корисної площі. У більшості випадків придбання житла зі стандартними формами дозволяє отримати більшу кількість корисного простору і затишку, ніж новомодні рішення.

Наявність лише одного стояка

Якщо за планом БТІ, ми передбачили всього один стояк, то можна сміливо забути про суттєві зміни в плануванні квартири. В такому випадку об'єднання кухні з вітальні або коридором буде неможливим, так само як з'єднання спальної та ванної кімнат.

Безумовно, кожен покупець може придбати для себе квартиру з найбільш вигідною для нього плануванням, зробити ремонт в уже купованому житлі й затишно облаштувати. Однак при цьому бажано покликати грамотного інженера, який зможе вивчити технічну документацію і надати рекомендації щодо виконання робіт.

Більше корисної інформації дивіться на сайті https://vison.com.ua .