Виходячи з багатьох весільних традицій, новоспечені молодята обирають однакові, парні обручки, тобто ті, що максимально схожі один на одного структурою, матеріалом виготовлення, назвою каменів, дизайном, додатковими елементами і так далі. Насправді, парні обручки для молодят є дуже символічними прикрасами, оскільки вони означають спільно прийняте, колегіальне рішення двох люблячих сердець на добровільне з’єднання в офіційно укладеному шлюбі.

Експерти інтернет-магазину Злато, що мають достатньо великий досвід роботи, добре розуміються на весільних традиціях, втілених у ювелірних прикрасах. Саме тому, за їх простими рекомендаціями, обрати парну обручку буде максимально просто.

Які бувають сучасні парні обручки?

Обручальні кільця з позолотою

Сьогодні, асортименти магазинів пропонують досить великий вибір таких прикрас. Так, для кожного покупця представлені каблучки:

  • Вироблені з срібла, жовтого, рожевого, білого або червоного золота;
  • Які мають різний дизайн: класичний, консервативний, вінтажний, зі складними елементами декору і так далі;
  • З інкрустацією, виконаною дорогоцінними каміннями чи без неї;
  • З різною товщиною шинки;
  • У широкому вартісному діапазоні.

Як вибрати парні обручки: розкриті таємниці

Перш за все, фахівці наполегливо рекомендують на всі сто відсотків впевнитися у розмірі каблучки. Навіть якщо планується обирати прикраси в інтернет-магазині, краще за все, попередньо відвідати ювелірну лавку задля того, щоб поміряти розмір пальця. Крім того, чим товща шинка обручки, тим більшим має бути розмір аксесуару.

  1. Різниця між парними обручками все одно є. Вона полягає у розмірі виробів. Це можна пояснити тим, що чоловічий та жіночий пальчик, а якому носять обручки, має різні особливості.
  2. Варто обирати вироби лише з якісного матеріалу. Так, якщо роками каблучка стане великою або малою, у ювелірній майстерні завжди можна збільшити або зменшити її розмір. При цьому, сучасні технології дають можливість редагувати обручки навіть з каміннями.
  3. Декор — це окрема тема весільної символіки. Дехто віддає перевагу класичним, гладким моделям, думаючи, що «гладке кільце — гладке сімейне життя», а для декого символом щастя, розкоші та достатку є оздоблені блиском, різнокольоровими камінцями й іншими елементами вироби.

Обручки в українському стилі

Експерти інтернет-магазину Злато наголошують, що обручка може бути не одна на все життя. Адже сучасні тенденції ювелірної моди змінюються досить швидко, а ті обручки, які були обрані молодими, через 20-30 років вже здаються занадто відвертими. У такому разі, весільний ювілей чи річниця — це гарний привід оновити символічні прикраси. До того ж, кожна важлива дата для чоловіка й дружини має особливу назву: срібна, золота, рубінова, діамантова і так далі. Відповідно, можна обрати аксесуар, що буде відображати саме таку дату.