Яку мову потрібно вчити, щоб домогтися успіху в житті? Незважаючи на те, що німецька, японська і китайська набирають величезну популярність, основним все одно залишається англійська.

Освоїти в школі чи університеті мову досконально не вийде. Знайдіть курси, які дадуть необхідну лексику, навчать правильній вимові. Наприклад, на порталі speak-up.com.ua можна знайти відразу кілька програм. Школа нового покоління Speak Up допоможе:

  • підготуватися до тестів IELTS, TOEFL, FCE, CAE, ESOL - це необхідно для вступу до іноземного університету;
  • вивчити профільну лексику - юридичну, інженерну, морську.
  • освоїти бізнес англійська для підприємців;

навчити іноземної дітей - для школярів розроблені спеціальні програми; є можливість дізнатися більше про табори для учнів, де вони зможуть провести канікули.

Є можливість займатися носіями мови - такий формат опромінення вважається найбільш вдалим, адже людина переймає не тільки лексику, а й правильну вимову. Після спілкування з іноземцями стає легше сприймати слова на слух.

Можливі корпоративні уроки для співробітників компаній. Все більше організацій користуються подібними курсами, щоб поліпшити в цілому рівень знань колективу. Підвищення навичок може знадобитися компаніям, які планують інтегруватися на міжнародний ринок.

Чому обирають Speak Up? Справа не тільки в різноманітності програм.

Speak Up пропонує слсбьвение методики, які повзоляет макісально швидко заговорити на іноземній мові.

Як почати заняття? Треба заповнити форму на порталі і менеджери проекту зв'яжуться з клієнтами для обговорення нюансів.

Навіщо вчити англійську?

Знання іноземної мови допомагає у працевлаштуванні. У претендента є можливість зайняти солідну посаду і отримувати хороший оклад.

Вивчивши англійську досконало, людина отримує можливість дивитися фільми в оригіналі. Здається, що це необов'язково, адже дублюючі студії пропонують відмінну адаптацію. Однак люди, які спробували дивитися фільми з оригінальною озвучкою відзначають, що так кіно сприймається набагато органічніше.

Знання англійської спрощує подорожі. Крім того, у людини з'являється можливість розширити коло спілкування. Сучасні ресурси дозволяють завести дружбу з людиною з будь-якого куточка світу. Англійська буде ефективним інструментом для спілкування з іноземцями. Не варто покладатися на віртуальні програми перекладу. Набагато зручніше розуміти співбесідника.