Рубіни представляють собою ювелірні камені природного походження у різнокольорових відтінках. Серед сучасних мінералів, особливо соковиту гаму та насиченысть мають саме такі камінці — одні з різновидів корунду. Передати простими словами колір рубіна досить важко. У залежності від того, які елементи формують відтінок матеріалу (алюмінію чи хрому), виділяють рожевий, бордовий, червоний, кривавий та вишнево-фіолетовий рубіни.

Купити сережку з рубінам, напевно, бажає кожна модниця. Вся справа в тому, що такі прикраси виглядають особливо привабливо за рахунок широкої палітри самородку. Експерти інтернет-магазину Злато розказують про вироби сучасних ювелірів, що можуть приборкати навіть примхливу природу каменю.

Особливості прикрас з рубінами

сережки з рубіном

Для того, щоб виготовити сережки з рубінами, використовуються виключно дорогоцінні метали. Це може бути біле золото, жовте або рожеве, а також срібло та платина. При цьому, обробка виробу може бути різноманітною:

  • Інкрустація камінням зеленого, білого, коричневого, чорного та іншого кольору;
  • Перламутр;
  • Емалювання.

Рубінові сережки є статусною прикрасою. Для представниць жіночого полу — це своєрідний спосіб вираження себе та свого стилю, а також інструмент, що дозволяє підкреслити індивідуальну, природну красу.

Аксесуари з рубінами чудово підходять для блондинок, брюнеток та навіть шатенок. Краса очей карого кольору особливо підкреслюється темними відтінками рубінів. А ось камінці світлого кольору підійдуть для блакитнооких красунь. При цьому, для дівчат із зеленими та сірими очима рекомендується вибирати сережки з декількома каменями:

  • Діамантом;
  • Малахітом;
  • Рубіном;
  • Топазом.

За своїми фізичними властивостями, такий мінерал подібний до діаманту: він здатний по-різному грати під променями сонечка та у темному приміщенні. Природний шарм та блиск каменю затьмарює собою навіть ранкові краплі роси. Представники творчих професій, наприклад, поети, що оспівують красу жіночої вроди, порівнюють рубіни зі зрілістю. Такий мінерал настільки ж «мудрий», а тому експерти інтернет-магазину Злато, рекомендують обирати рубіни лише для жінок, чий вік більше 25 років.

сережки із білого золота та рубіном

Крім того, рубін має багато магічних властивостей. Такий мінерал використовується не лише у сережках, а ще й у кулонах, підвісках, брошках, перстнях і так далі. Сучасні ювелірні експерти вважають даний мінерал “каменем пристрасті”, акумулятором сили та енергії, а також символом любові. Доречі, сорок років сімейного життя вважається рубіновим весіллям. У цей день прийнято дарувати прикраси з рубінами. Вважається, що рубін здатен вилікувати від фізичних виснажень, травм, поранень та недокрів’я.

Сучасні сережки з рубінами представлені не лише у класичному вигляді, а ще й у якості пусетів та у комплекті з перстнями або браслетами.