Стрімке підвищення рівня автомобілізації і транспортної активності населення безпосередньо впливає на стан українских доріг – дорожній трафік в нашій країні збільшився в рази в порівнянні з тим, що було три-чотири десятиліття тому.

Цей факт вимагає безперервного вивчення і впровадження нових технологій дорожнього будівництва, рік від року розвиваються все більш швидкими темпами. Дорога сьогоднішнього дня – це вже не просто вирівняний ділянку землі з покладеним на нього асфальтом.

Згідно з даними Міністерства транспорту, за 2018 рік відремонтовано та побудовано понад 2000 км доріг. Кожна нова або відремонтована траса – це нові можливості і перспективи.

Саме якісним будівництвом доріг і холодним ресайклінгом і займається Група компаній автострада. Більш докладніше з її діяльністю ви можете ознайомитися, відвідавши її сайт в Інтернеті.

Сьогодні велика увага приділяється реалізації пріоритетного проекту «Безпечні та якісні дороги», в рамках якого, поряд з основними транспортними артеріями країни змінюються головні проспекти і вулиці українских міст. Орієнтуючись на конкретний результат, дорожні служби застосовують найсучасніші технології будівництва, в результаті чого населення отримує можливість користуватися автомобільними дорогами ідеальної якості. Сучасна дорожня мережа сама допомагає вибрати вірний напрямок і не потрапити в дорожньо-транспортну пригоду.

Традиційні технології в Україні

Безумовно, освоєння і впровадження нових технологій у сфері дорожнього будівництва, які використовую Група компаній Автострада, помітно полегшує працю робітників і підвищує якість дорожнього покриття. І вже сьогодні можна сміливо говорити про те, що і в нашій країні активно впроваджуються інноваційні технічні рішення, що впливають на якість і термін служби автомобільних доріг:

  • Підвищується рівень виконання будівельних робіт.
  • Удосконалюється технічне оснащення.
  • Своєчасно виконуються дрібні ремонтні роботи.
  • Дотримується регламент експлуатації доріг.
  • Застосовуються сучасні матеріали та обладнання (бітумні суміші, ручні заливальники швів, гудронатори та інше).

Впровадження та інших інноваційних технологій в дорожньому будівництві – не за горами. Тому будемо сподіватися, що в найближчому майбутньому будуть знищені і забуті стереотипи про погану якість українських доріг.