Нерівний прикус – досить поширена проблема серед дітей. Виникає вона з різних причин. Одна з найпопулярніших – часте використання соски. До того ж виникають проблеми через ротове дихання, інфантильне ковтання, прокладання між зубами язику.

У скільки обійдеться виправлення неправильно прикусу дитини?

У дитячому віці вирівняти зубний ряд набагато простіше, тому вартість виходить відносно невисокою. На таку конструкцію, як  пластинка на зуби ціна залежить від її типу. До того ж має значення складність конкретного випадку. Також вплине на вартість вибір маси, якій знімається зліпок. Стоматологи можуть використовувати альгінатну або силіконову.

Ціни на послуги в клініках, як правило, не регламентовані. Тому рекомендується зайти на сайт конкретного стоматологічного центру і подивитися розцінки. Враховуйте, що зазвичай в прайс-листах вказані середні ціни. Точну вартість може порахувати тільки ортодонт.

Чому варто звернутися в Healthy Dent

Стоматологія діє не перший рік і заробила хорошу репутацію у батьків. Приватна клініка має сучасне функціональне оснащення. У штаті працюють досвідчені фахівці, які вміють знаходити спільну мову з дітьми.

Стоматологи Healthy Dent використовують тільки сучасні, надійні матеріали. Вони можуть запропонувати різні варіанти пластинок для вирівнювання зубів. Фахівці беруться навіть за складні випадки викривлення прикусу.

Значний асортимент платівок для зубів

Відповідний тип конструкції стоматолог визначає індивідуально, після огляду. Можуть використовуватися:

  • Одночелюстні пластини. Підходять в разі аномалій зубного ряду або окремих органів. Налаштовується пластинка за рахунок гвинтів. Лікар підкручує їх, щоб домогтися оптимального тиску.
  • Зі штовхачем. Конструкція необхідна для корекції верхньої щелепи.
  • З ретракционной дугою. Пластина ефективна в разі протрузії передніх зубів.
  • З рукообразним елементом. Пристосування призначають в тому разі, якщо спостерігаються окремі аномалії одночасно на верхній і нижній щелепі.
  • Ортогнатіческій апарат Брюкль. Необхідний для вирівнювання передніх зубів на нижній щелепі.
  • Активатор Андрезена-Гойпля. Використовується для корекції різних аномалій щелеп і виправлення прикусу.
  • Апарат Френкеля. Складна конструкція, що дозволяє справлятися з різними щелепними аномаліями.

Дізнатися детальніше про різні види пластинок, принцип їх роботи можна на сайті https://healthydent.ua/uk/.

Коли варто звернутися до ортодонта?

Рекомендується стежити за прикусом в процесі дорослішання дитини. Особливої ​​уваги потребує кілька періодів: перші півроку, 1,5-3 роки, з 3 до 6 років, з 6 до 12, з 12 до 15. У цей час молочні зуби поступово змінюються на постійні, відбувається формування прикусу. Бажано відвідувати стоматолога навіть якщо немає виражених ознак зсуву зубів. Обов'язково слід показати дитину лікарю при некоректному змиканні зубних рядів висунутій нижній щелепі або випнутій губі, наявності очевидно викривлених органів.