Колумб Трейд є однієї з небагатьох компаній на ринку, яка пропонує послуги покупки авто у США: підбір, доставку та розмитнення. Крім цього, усі машини страхуються, що захищає гроші клієнтів, якщо виникне непередбачена ситуація. Колумб Трейд не перший рік працює на ринку, тому ми налагодили співпрацю із кращими митними брокерами та експедиторами. Також наша компанія отримує додаткові знижки на доставку по воді, завдяки тому, що обсяги поставок дуже великі.

Співпраця з Колумб Трейд – це супровід угоди на кожному етапі та консультації клієнтів із приводу різних підводних каменів, які можуть виникнути при покупці авто з Америки. Менеджери компанії – справжні професіонали своєї справи, які хочуть щоб клієнт отримав бажане авто по максимально низькій ціні, тому за кожний лот ведуть торги на Копарт аукціоні  у режимі онлайн. Перед  покупкою кожне авто ретельно перевіряється, що виключає ймовірність отримання «ляльки».

Послуги компанії Колумб Трейд по доставці авто з США:

  • Доставка в країну.

  • Розмитнення.

  • Необхідні ремонтні роботи.

  • Сертифікація.

  • Страхування та інше.

Американські авто – висока якість і надійність

Американське авто, яке навіть було у використанні раніше, може конкурувати з новою вітчизняною або європейською машиною. Думаєте, що покупка авто в США обійдеться дорого? Ця думка помилкова, якщо співпрацювати з компанією Колумб Трейд.

Посередники сьогодні надають деякий перелік послуг, завдяки якому замовити авто з Америки сьогодні може кожний. А чи потрібне це робити? Щоб зрозуміти всі переваги покупки американського б/у автомобіля, потрібно виділити з них самі основні.

Держава ретельна контролює американських виробників, до того ж конкуренція на ринку дуже висока. Завдяки цьому виробники авто строго дотримуються вимог на кожному етапі виробництва. Якщо має місце брак, рівень попиту знижується, крім того виробнику загрожують штрафні санкції. Таким чином, неякісних авто в Америці дуже мало, відповідно ризик покупки авто низької якості при покупці його в США значно нижче, ніж при покупці вітчизняного транспорту.

Доступна ціна

Авто з США, яке було у використанні нетривалий час, може обійтися дешевше, ніж машина вітчизняного або європейського виробництва. Вся справа в тому, що власники авто в Америці обновляють свої транспортні засоби досить часто, що робить американський ринок насиченим, і ціни на машини постійно знижуються. Також потрібно сказати, що ціна однаково буде вигідною, навіть враховуючи вартість доставки з США та розмитнення.

Значне зниження цін на ринку США обумовлене високою конкуренцією. Виробники використовують усілякі засоби, щоб привабити покупців. А якщо вартість машини не міняється, вони намагаються поліпшити технічні характеристики і комплектацію, що привертає увагу покупців.

Комплектація

Американські авто в базовій комплектації – це майже те ж саме, що поліпшена комплектація машин вітчизняного виробника. Так практично кожне авто з США має шкіряний салон, кондиціонер, круїз-контроль та інші корисні функції. А доплачувати за всі ці переваги не потрібно.

Технічний стан авто

Переважно всі американці дуже акуратно відносяться до своїх машин, до того ж вони їх часто міняють, постійно перевіряють і ремонтують. Саме тому всі колишні у експлуатації американські авто мають гарний технічний стан. І навіть якщо машиною користувалися кілька років, вона буде мати стан і вид нової.

Так, американці їздять на одному авто приблизно 3-4 року, що є невеликим строком. Тому машини, на онлайн-аукціонах представлені у великому асортименті та кількості. Придбати авто можуть не тільки американці, але й мешканці інших країн. Однак без допомоги посередника тут не обійтися. Такі компанії беруть на себе всі турботи по викупу лота на аукціоні та доставці в країну, а також вирішення всіх проблем, які можуть виникати в процесі.

Чекаємо Вас за адресами:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71. - +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702. - +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці. - +380 98 0880885