Лікування патологічних залежностей та співзалежності в клініці «ADOMED»

Європейський інститут залежностей «ADOMED» - спеціалізований лікувальний заклад, що професійно займається лікуванням алкоголізму, наркоманії. Фахівці клініки надають допомогу не тільки залежним пацієнтам, а й їхнім родичам, схильним до такого небезпечного стану, як співзалежність.

Де можна вилікуватися від наркотиків у Києві?

Принципи успішного лікування алкоголізму та наркоманії

Лікування наркоманії та алкоголізму неможливо без надання пацієнтові медичної допомоги, проведення детоксикації, зняття гострих ознак абстиненції. Однак необхідно розуміти, що медикаментозне лікування лише тимчасово усуває хворобливий стан, не усуваючи його причин, а, отже, черговий зрив - це тільки питання часу.

Тільки грамотна психологічна реабілітація, робота зі свідомістю і підсвідомістю пацієнта, його мотиваціями дають шанс повністю позбутися згубної залежності, почавши життя з чистого аркуша. Для успішної перемоги над алкогольною чи наркотичною залежністю фахівці дотримуються наступних принципів:

  1. Індивідуальний підхід та визначення найбільш ефективних терапевтичних методів (як медикаментозних, так і психологічних) з урахуванням всіх особливостей конкретного клінічного випадку.

  2. Систематичність та поетапність лікування.

  3. Ізоляція пацієнта від звичного середовища і негативно впливаючого на нього оточення. Виключення можливості придбання і вживання штучних допінгів. Занурення залежної людини у здорове терапевтичне співтовариство.

  4. Надання комплексної медичної допомоги та лікування супутніх патологій.

  5. Залучення у терапевтичний процес близького оточення і членів сім'ї реабілітанта.

  6. Відсутність взяття на облік і суворе дотримання політики конфіденційності.

Співробітники приватної клініки створюють для своїх підопічних максимально комфортні умови, що сприяють прискореному одужанню, підбирають для кожного пацієнта дієві і при цьому щадні методи лікування. Робота із залежними проводиться до повного їх відновлення та усунення тяги до вживання штучних допінгів. Саме такий підхід дозволяє досягати незмінно позитивних, стабільних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Допомога в подоланні співзалежності

Від родичів реабілітанта багато в чому залежить успішність лікування і тривалість ремісії. Саме близькі люди залишаються поруч з колишнім залежним після виписки, допомагаючи йому подолати різні спокуси і депресивні стани, морально підтримують, сприяють соціалізації.

Однак члени сім'ї реабілітанта й самі потребують професійної допомоги, оскільки страждають від співзалежності. Проживаючи поряд з алкоголіком і наркоманом, близькі люди втягуються у життя хворого, починають відчувати ті ж емоції та переживання, за винятком проявів хімічної залежності.

Співробітники центру «ADOMED» професійно займаються лікуванням співзалежності, надаючи родичам реабілітанта ефективну психологічну допомогу. Знайти відповіді на всі питання щодо лікування алкоголізму або наркоманії, ознайомитися докладніше з послугами клініки можна на офіційному сайті, пройшовши за адресою https://adomed.org/.